"Шахеди" над Чернігівщиною і масований обстріл дронами прикордонного села

14 ВЕРЕСНЯ 2024, 09:10

5761

Михуля Юрій

Пожежа після обстрілів у Семенівській громаді. Вересень 2024 року

Пожежа після обстрілів у Семенівській громаді. Вересень 2024 року

За добу 13 вересня російська армія 18 разів обстріляла територію Чернігівської області. Всього зафіксовано 42 вибухи. Ворог атакував Новгород-Сіверський район з артилерії, масового застосував FPV-дрони.

Терористи били у напрямку села Карповичі Семенівської громади, а також міста Семенівка, села Гремʼяч (тринадцять разів!!!!) Новгород-Сіверської громади.

Через обстріл у Семенівській громаді горів настил в лісовому масиві на площі 1 га, пожежу ліквідовано.

Про втрати серед місцевого населення та пошкодження цивільної інфраструктури інформації не надходило.

* * * 

Із вечора 13 вересня до 6:27 ранку 14 вересня на Чернігівщині оголошувалась повітряна тривога. Кілька разів вночі повідомляли про підвищену небезпеку для Чернігова - загрозу застосування ударних БпЛА.

Моніторингові канали повідомляли про рух "шахедів" на Чернігівщині у напрямку Києві. Відомо що Цієї ворог запустив 76 «шахедів» по всій Україні. Завдяки силам оборонців 72 збито.

"Я дякую воїнам армійської авіації, мобільних вогневих груп та протиповітряної оборони, які в Київській, Черкаській, Житомирській, Вінницькій, Одеській, Сумській, Дніпропетровській, Полтавській, Херсонській, Харківській та Донецькій областях усю ніч захищали українців. Дякую за захист неба!" - повідомив Володимир Зеленський.

Джерело: Департамент цивільного захисту та оборонної роботи ОВА

"Час Чернігівський" писав про таке: 

Схожі новини

Експодатківиця з Чернігова розкаже в суді, звідки гроші на столичну квартиру, авто й паркомісця

22 ЛИПНЯ 2025, 09:14

Прикордоння Чернігівщини під обстрілами: ситуація на ранок 22 липня

22 ЛИПНЯ 2025, 08:33

Про головне

Танки на продаж? Полковника з Чернігівщини підозрюють у гучній оборудці

21 ЛИПНЯ 2025, 19:15

На Харківщині поліг син радника міського голови Ічні

21 ЛИПНЯ 2025, 17:56

Чернігівка втратила 153 тисячі гривень, повіривши в «легкий заробіток» онлайн

21 ЛИПНЯ 2025, 16:30

Вісім жінок із Чернігівщини вчаться на водійок навантажувачів: де працюватимуть

21 ЛИПНЯ 2025, 16:13

65-річний веломарафонець із Полтавщини збирав донати у Прилуках

21 ЛИПНЯ 2025, 15:05

ТОП-переглядів