Селищна громада відправила бойові дрони на фронт

26 БЕРЕЗНЯ 2025, 11:22

1619

Василенко Соломія

Михайло-Коцюбинська громада передала бойові дрони

Михайло-Коцюбинська громада передала бойові дрони

Михайло-Коцюбинська громада передала 15 FPV-дронів моделі «FPV Дрон 7 дюймів» для використання у бойових умовах. Про це повідомили в селищній раді.

FPV-дрони є ефективним засобом ведення розвідки та точкових ударів по позиціях противника. Завдяки своїм технічним характеристикам вони можуть швидко маневрувати, передавати відеосигнал у реальному часі та виконувати завдання з високою точністю. Це значно підсилює бойові можливості наших захисників, дозволяючи їм діяти оперативно та безпечно. 

Українські військові висловили подяку громаді за надану допомогу. FPV-дрони вже передані на фронт і будуть використовуватися для виконання бойових місій. 

"Час Чернігівський" писав про таке:

Схожі новини

Графіки відключень по Чернігівщині 27 лютого: годин без світла побільшало

27 ЛЮТОГО 2026, 07:28

Росіяни обстріляли прикордонне місто на Чернігівщині: наслідки

26 ЛЮТОГО 2026, 22:45

У громаді буде меморіал з архангелом Михаїлом за чотири мільйони гривень

26 ЛЮТОГО 2026, 19:14

Потяг скасували: чоловік із Чернігівщини вночі тягнув мед по заметах, щоб продати в столиці

26 ЛЮТОГО 2026, 18:14

У міській раді розповіли про наслідки "прильоту" біля Чернігова

26 ЛЮТОГО 2026, 17:11

Мільйони доларів: Kernel придбав компанію з крупним земельним банком на Чернігівщині без перегляду ціни

26 ЛЮТОГО 2026, 16:08

Оновлено

Вибух у Чернігові: чули і в центрі, і на околицях

26 ЛЮТОГО 2026, 15:24

ТОП-переглядів