СБУ викрила шпигуна в Чернігівській області - працював на спецслужби ворога

19 ТРАВНЯ 2025, 13:22

8677

Чепурний Арсен

СБУ викрила шпигуна в Чернігівській області - працював на спецслужби ворога

СБУ викрила шпигуна в Чернігівській області - працював на спецслужби ворога

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру жителю Чернігівського району у державній зраді, вчиненій в умовах воєнного стану (ч. 2 ст. 111 КК України).

За даними слідства, на початку лютого 2025 року на чоловіка в месенджері Telegram вийшов представник спецслужб рф та запропонував співпрацю за грошову винагороду. Він погодився виконувати завдання ворога, спрямовані на надання допомоги державі-агресору у проведенні підривної діяльності проти України.

Протягом декількох місяців підозрюваний збирав і передавав інформацію про місця дислокації Сил оборони України та військової техніки на території Чернігівській області. Також він розвідував місця розташування працівників прикордонної служби, чисельність особового складу та наявність блок-постів.

Плату за свою «роботу» отримував на крипто валютний гаманець.

Під час обшуку за місцем проживання чоловіка виявлено та вилучено мобільний телефон з доказами комунікації з окупантами.

Наразі за клопотанням прокурора підозрюваному обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Досудове розслідування здійснюється Управлінням СБУ в Чернігівській області за оперативного супроводу контррозвідки СБУ.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Джерело: Чернігівська обласна прокуратура

"Час Чернігівський" писав про таке: 

Схожі новини

Думала, пішов знову пити до сусіда: а він був з ножем у серці

08 ЧЕРВНЯ 2025, 21:21

Нова марка "Сіль землі": російську корону припечатали українським берцем

08 ЧЕРВНЯ 2025, 18:15

Вiдео

Чернігівський рятувальник розповів про незвичне захоплення

08 ЧЕРВНЯ 2025, 16:52

Колишнього міліціонера колись мало не розстріляли. Тепер знову в тюрму

08 ЧЕРВНЯ 2025, 13:48

Через ревнощі військовий застрелив військового

08 ЧЕРВНЯ 2025, 11:34

Георгій Кисса — єдиний гагауз у Стольному. З Одещини переїхав 47 років тому

08 ЧЕРВНЯ 2025, 10:49

На Чернігівщині ворог пошкодив будинок родини посадовиці

08 ЧЕРВНЯ 2025, 09:18

ТОП-переглядів