Сапери з Волині та Черкащини розміновують область

26 ТРАВНЯ 2024, 19:45

1889

Сапери з Волині та Черкащини розміновують область

Сапери з Волині та Черкащини розміновують область

На Чернігівщині триває розмінування територій. Звісно, не на кордоні. Працюють дев’ять піротехнічних відділень Головного управління ДСНС України у області та чотири з Волинської, Рівненської та Черкаської областей.

— Загалом залучено 70 чоловік особового складу та 26 одиниць спеціальної техніки, з них чотири машини-міношукачі механізованого розмінування: MV-4, MV-10 та дві GCS-200 (використовується для складних завдань знешкодження та очищення територій від вибухівки), — каже Олександр ІВЧЕНКО, речник управління ДСНС в області.

З початку року сапери вилучили 474 вибухонебезпечні предмети, обстежили 502 гектари територій, з них понад 54 гектарів сільгоспугідь, в тому числі за допомогою машин механізованого розмінування.

Джерело: "Вісник Ч", авторка Ольга САМСОНЕНКО

"Час Чернігівський" писав про таке: Мінні поля навколо Чернігова: як їх знешкоджує спецмашина ДСНС

Схожі новини

Вбили за трактор «Беларус»: один сидітиме довічно, інший 14 років

24 ЧЕРВНЯ 2026, 21:19

Вiдео

Воєнний оглядач розповів, навіщо міста Чернігівщини готують до кругової оборони

24 ЧЕРВНЯ 2026, 19:12

На Чернігівщині знову оголосили обов'язкову евакуацію: з яких населених пунктів?

24 ЧЕРВНЯ 2026, 18:02

Приїхав на Чернігівщину з Івано-Франківська щоб вкрасти 7 млн

24 ЧЕРВНЯ 2026, 16:30

Колишній водій тролейбуса переїхав у село - майструє пристрої для городу

24 ЧЕРВНЯ 2026, 16:27

На щиті на Чернігівщину повертається «Мольфар»

24 ЧЕРВНЯ 2026, 14:57

Вікторія Никитенко, поранена на кладовищі. Читайте у "Віснику"

24 ЧЕРВНЯ 2026, 13:39

ТОП-переглядів