Ручна поклажа в літак: особливості вибору

27 СЕРПНЯ 2024, 14:35

1756

Косенко Максим

Ручна поклажа в літак: особливості вибор

Ручна поклажа в літак: особливості вибору

Реклама

Із ручною поклажею знайома кожна людина, якій доводилося подорожувати літаком чи автобусом і здавати частину речей у окреме багажне відділення, а іншу (помітно меншу) — брати на борт або в салон. От саме про другу категорію багажу і йтиметься.

Зазвичай ручна поклажа — це речі, які повинні бути в людини під рукою в будь-який момент, тобто документи, телефон, ліки (якщо потрібно), різні дрібниці, такі як окуляри чи якийсь елемент одягу, та багато чого іншого. Занести це все на борт можна в сумці або у валізі, які мають відповідати певним вимогам. Де знайти такі аксесуари? Наприклад, у каталозі інтернет-магазину Samsonite.

Особливості ручної поклажі

Різновидів валіз і сумок для подорожей існує чимало, але ручну поклажу від них можна відрізнити за двома параметрами — вагою та габаритами. Найсуворіші вимоги до них висувають авіакомпанії.

Згідно з їхніми правилами вага ручної поклажі не повинна перевищувати припустимого максимуму в 10 кг, габарити мають становити 55×40×20 см, а об’єм — 8–10 літрів. Якщо ж цих вимог пасажир не дотримується, його штрафують за порушення. Тож вибирати аксесуар потрібно уважно й відповідально, аби потім не зіштовхнутися з незапланованими витратами.

Правила вибору валізи для ручної поклажі

Якщо між сумкою та валізою ви віддаєте перевагу другому варіанту, потрібно знати про параметри вибору. Варто орієнтуватися на такі критерії:

  • наявність коліщат, їхня кількість та розмір — з ними переміщати валізу по землі чи підлозі простіше й легше;
  • ергономічність — зручніше користуватися тими виробами, в яких є достатня кількість відділень та кишень для різних видів речей, зокрема й електронних пристроїв, таких як ноутбук;
  • якість фурнітури — ручки та блискавки мають гарно працювати й витримувати посилене навантаження, коли ними часто користуються.

Також варто звертати увагу на матеріали валіз, адже в кожного з них є свої особливості, зокрема й експлуатаційні. Наприклад, пластикові вироби не потребують специфічного догляду, та й очистити їх від бруду легко (достатньо лише гарно протерти), а от із тканинними буває важче впоратися.

Отже, вибираючи валізу для ручної поклажі, враховуйте її розміри та вагу, а також зручність, ергономічність і дизайн.
 

Схожі новини

Першокурсник украв планшет, щоб оплатити тренування у спортзалі

02 ЛЮТОГО 2025, 14:06

Риболовля у громаді влетіла порушнику в копієчку

02 ЛЮТОГО 2025, 12:24

На Чернігівщині чоловік убив колишню тещу, порізав сусідів та підпалив сільраду

02 ЛЮТОГО 2025, 10:54

Більше 20 обстрілів, руйнування: ситуація на Чернігівщині за добу

02 ЛЮТОГО 2025, 08:45

Лижниця з Чернігівщини заблукала у горах

01 ЛЮТОГО 2025, 21:27

Вiдео

У селі, де зупинили наступ ворога на Чернігів, відкрили меморіал

01 ЛЮТОГО 2025, 20:12

Школяр з Чернігівщини ніколи не сидів за партою: однокласників бачив тільки на планшеті

01 ЛЮТОГО 2025, 19:18

ТОП-переглядів