Росіяни знову обстріляли прикордоння Чернігівщини

21 ТРАВНЯ 2022, 13:16

7150

Окупанти продовжують обстрілювати прикордонні території Чернігівської області. Про це інформує Оперативне командування "Північ".

Так, 21 травня, у суботу близько 12:10-12:20 спостерігачі зафіксували 9 «приходів» з, ймовірно, міномету 120мм калібру в напрямку Грем’яча (Новгород-Сіверська громада).

Втрат серед особового складу та техніки немає. Про втрати серед місцевого населення чи пошкодження цивільної інфраструктури інформація не надходила.

Приблизно в той же час зафіксовано 6 «приходів» з, ймовірно з міномету калібру 120-мм або ствольної артилерії в напрямку Миколаївки (Семенівська громада).

Втрат серед особового складу та техніки немає. Про втрати серед місцевого населення чи пошкодження цивільної інфраструктури інформація не надходила.

Читати також: Дані Генштабу ЗСУ: на північних кордонах ворог облаштовує додаткові вогневі позиції

Джерело: ОК "Північ"

Схожі новини

Пряма мова

Про що пишуть паперові газети у прикордонні Чернігівщини: відповідь редакторки

26 ЧЕРВНЯ 2026, 18:13

"Молоді хлопці": хто з Чернігівщини повернувся з полону

26 ЧЕРВНЯ 2026, 18:01

Картоплю на Чернігівщині приймають азербайджанці: почім

26 ЧЕРВНЯ 2026, 16:41

За п'ять днів після дня народження від FPV-дрона загинув молодий військовий

26 ЧЕРВНЯ 2026, 15:25

Суд змусив Одеську митницю повернути понад 1 млн грн «зайвого» мита семенівській агрокомпанії

26 ЧЕРВНЯ 2026, 13:52

Спецпроект

Було, стало… і знов руїни : на Чернігівщині ліцей розбомбили двічі

26 ЧЕРВНЯ 2026, 13:00

Два роки не з'являвся на службі і публікував скандальні відео: на Чернігівщині засудили військового

26 ЧЕРВНЯ 2026, 12:09

ТОП-переглядів