Росіяни викрали сина і вимагали від матері здавати позиції ВСУ

20 ТРАВНЯ 2022, 13:19

2031

Служба безпеки провела спецоперацію по звільненню з полону сина військової, від якої рашисти вимагали розвіддані про ЗСУ. Про інформує прес-центр СБУ.

Для звільнення дитини Служба безпеки України провела спецоперацію у Чернігівській області, коли цей регіон був тимчасово окупований військами загарбників.

Із початком повномасштабного вторгнення рф мати хлопчика – військовослужбовець-контрактниця ЗСУ – задля безпеки відправила його до родичів в одне з сіл на Чернігівщині.

Та невдовзі село опинилося під тимчасовою окупацією, зв’язок із сином було втрачено.

Через декілька днів на телефон матері надійшов дзвінок з невідомого номера. Їй повідомили, що син у полоні. Окупанти висунули умову звільнення підлітка: в обмін на інформацію про розміщення низки військових об’єктів ЗСУ, які дислокуються на території регіону. Жінка звернулася за допомогою до СБУ.

У відповідь контррозвідники спецслужби розробили та провели успішну спецоперацію з порятунку дитини. Матеріали слідства долучені до численних доказів порушення окупантами законів та звичаїв війни, йдеться у повідомленні.

Джерело: прес-центр ЗСУ

Схожі новини

Вибух у Чернігові: пошкоджено будинок

16 ЛИСТОПАДА 2025, 22:57

Загинув у вогні: у громаді на Чернігівщині згорів житловий будинок

16 ЛИСТОПАДА 2025, 21:26

«Не помітив мотоцикла, збив. Потрощив мені ногу. Ще мені й платити?»

16 ЛИСТОПАДА 2025, 20:40

«Тепер будемо з молочком!» Любов Жук та її шестеро дітей отримали нетеля

16 ЛИСТОПАДА 2025, 18:22

Був у полоні два роки, повернувся в тисячі, помер у госпіталі

16 ЛИСТОПАДА 2025, 17:34

Світло є, але техніка не працює через низьку напругу: як живе місто після атаки на підстанцію

16 ЛИСТОПАДА 2025, 13:58

Винуватець ДТП служить під Покровськом: родина потерпілих чекає вироку

16 ЛИСТОПАДА 2025, 11:44

ТОП-переглядів