Разом випивали: 54-річна жінка зарізала співмешканця

25 СІЧНЯ 2025, 17:59

5245

Разом випивали: 54-річна жінка зарізала співмешканця

Разом випивали: 54-річна жінка зарізала співмешканця. На місці вбивства

Увечері 7 січня в селищі Лосинівка на Ніжинщині знайшли мертвим 60-річного Ігоря Осипчука. За підозрою у вбивстві затримали його співмешканку, 54-річну Інну Погребну.

За версією поліціянтів, між парою виник конфлікт на тлі спільного вживання алкоголю. Чергова сварка переросла в бійку. Жінка кілька разів ударила Ігоря ножем у тулуб. Тепер за умисне вбивство їй загрожує від семи до 15 років тюрми.

Разом випивали: 54-річна жінка зарізала співмешканця

У Лосинівці кажуть, обом родам наче пороблено. Інна в молодості була вродливою, проте щасливою не стала. Почала випивати. Випивали і брат з сестрою, обоє вже померли. Жила в бабиній хаті зі співмешканцем Ігорем Осипчуком.

Раніше родина Осипчуків мешкала в Києві. Потім щось сталося, повернулися в село. Батька збила машина. Дали їм одну хату — пожежа, другу дали — загорілося. Доки мати була жива, хоч якийсь тримався лад. Як померла, два сини стали ще більше заглядати в чарку.

30 серпня 2021 року неподалік маслосирзаводу знайшли закривавлений труп 50-річного Євгена Осипчука (меншого брата).

І ось від насильницької смерті загинув Ігор.

Особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Джерело: "Вісник Ч", авторка Валентина ОСТЕРСЬКА, фото Нацполіції

"Час Чернігівський" писав про таке: 

Ще більше цікавої інформації читайте та дивіться на цифрових майданчиках "Вісника Ч":

Схожі новини

Вiдео

Відпочинуть від тривог: діти з Чернігівщини вирушили на Буковину

02 ЧЕРВНЯ 2026, 19:41

Вiдео

Школярі з Чернігівщини виграли грант на 5000 доларів: на що витратили кошти

02 ЧЕРВНЯ 2026, 18:14

У громаді відмовилися ховати закатованого в полоні бійця: реакція одеського депутата та жителів Чернігівщини

02 ЧЕРВНЯ 2026, 17:03

Фірма з Чернігова заборгувала державі понад 3,2 млн грн податків за ввезення нафтопродуктів

02 ЧЕРВНЯ 2026, 15:45

Рвала щавель біля школи: під завалами ліцею знайшли тіло жінки

02 ЧЕРВНЯ 2026, 14:28

Покорщина виграла ще один грант - для ремонту підлоги та фундаменту

02 ЧЕРВНЯ 2026, 13:51

У прикордонній громаді відкрили сектор Державної міграційної служби

02 ЧЕРВНЯ 2026, 12:37

ТОП-переглядів