П'ятеро людей постраждали в аварії на трасі Київ-Чернігів

31 СІЧНЯ 2022, 10:51

2147

П'ятеро людей постраждали в аварії на трасі Київ-Чернігів

Місце ДТП. Фото: Поліція Чернігівської області

Пообіді 30 січня на автошляху Київ-Вишгород-Десна-Чернігів зіткнулися два легковика. Внаслідок ДТП травмувалися п’ятеро осіб.

Про це повідомляє «Час Чернігівський» з посиланням на інформацію поліції Чернігівської області.

Травм зазнали водій автомобіля «Ford scorpio» та його пасажирка, а також водій автомобіля «Skoda fabia» та його дві пасажирки. Усіх доправили до Козелецької райлікарні. Постраждалі – жителі Чернігівської та Київської областей та міста Києва.

Поліція з’ясовує обставини автопригоди в рамках провадження за частиною 1 статті 286 Кримінального кодексу України (порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинило потерпілому тілесне ушкодження середньої тяжкості).

Схожі новини

Чернігівщина у групі ризику: Зеленський поставив Лукашенку ультиматум через ретранслятори

22 ЧЕРВНЯ 2026, 17:28

У селі ремонтують дорогу за кошти аграріїв

22 ЧЕРВНЯ 2026, 16:46

Велика мережа може піти з ринку: на Чернігівщині працює 8 магазинів

22 ЧЕРВНЯ 2026, 13:11

Фото

Училися керувати дронами й грали у футбол: як діти з Чернігівщини проводять літо на Буковині

22 ЧЕРВНЯ 2026, 11:44

Підземна операційна та своя свердловина: лікарням Чернігівщини допомогли французи

22 ЧЕРВНЯ 2026, 10:41

Росіяни «герберою» вдарили по будинку на Чернігівщині: постраждали батько та донька

22 ЧЕРВНЯ 2026, 09:43

Росіяни ударили дроном по школі на Чернігівщині

22 ЧЕРВНЯ 2026, 08:51

ТОП-переглядів