Пʼяним чинив опір поліції: на Чернігівщині затримали відомого депутата

07 ЛИСТОПАДА 2025, 10:13

3477

Василенко Соломія

Чинив опір поліції: на Чернігівщині затримали відомого депутата

Чинив опір поліції: на Чернігівщині затримали відомого депутата

Поліція затримала у Новгороді-Сіверському місцевого депутата, який у нетверезому стані чинив опір поліцейським. Про це Нацполіція іноформує на своєму сайті.

Ввечері, 6 листопада, поліцейські сектору реагування патрульної поліції на одній з вулиць зупинили автомобіль під керуванням 61-річного місцевого мешканця за порушення Правил дорожнього руху.

Полісмени стверджують, що чоловік був з ознаками алкогольного сп’яніння, керував авто та відмовлявся надати документи. Крім того, чинив опір правоохоронцям. Нині його поміщено до ізолятора тимчасового тримання.

"Під час спілкування з водієм поліцейські помітили у нього явні ознаки алкогольного спʼяніння, однак чоловік категорично відмовився пройти освідування в установленому Законом порядку та різко відновив рух транспортного засобу. Внаслідок цього один з поліцейських впав на проїжджу частину та зазнав тілесних ушкоджень", - йдеться у повідомленні.

Поліція притягнула водія до відповідальності за статтею 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення (керування транспортним засобом у стані спʼяніння).

Зловмисника затримано у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України та поміщено до ізолятора тимчасового тримання. Автомобіль вилучено.

Слідчі поліції під процесуальним керівництвом прокуратури розслідують кримінальне провадження за частиною 2 статті 345 Кримінального кодексу України (умисне заподіяння працівникові правоохоронного органу легких або середньої тяжкості тілесних ушкоджень у зв'язку з виконанням цим працівником службових обов'язків).

За даними "Часу Чернігівського", мова про місцевого депутата Вʼячеслава Кауфмана. 

Пʼяним чинив опір поліції: на Чернігівщині затримали відомого депутата

Раніше - у 2010-2014 роках - Кауфман очолював Новгород-Сіверську РДА, у 2015-2020 – був головою районної ради.

Пʼяним чинив опір поліції: на Чернігівщині затримали відомого депутата

Намагаємося отримати коментар депутата та Новгород, який обовʼязково оприлюднимо.

Джерело: Нацполіція

"Час Чернігівський" писав про таке: 

Схожі новини

У самому центрі Чернігова самоскиди засипають землею і глиною яр. Що відомо?

19 ГРУДНЯ 2025, 15:50

Жінка з Чернігівщини переїхала з прикордоння з трьома дітьми та племінником: як облаштувалися в новій громаді

19 ГРУДНЯ 2025, 14:42

Пряма мова

Ветеран про тих, хто каже: "ми вас туди не посилали"

19 ГРУДНЯ 2025, 14:25

Скандал із відстрілом дикого кабана на Чернігівщині: версія єгеря і відповідь мисливця

19 ГРУДНЯ 2025, 13:26

Фото

У грудні шість громад Чернігівщини отримали нові шкільні автобуси

19 ГРУДНЯ 2025, 12:06

Відомий боксер подарував супернику вишиванку

19 ГРУДНЯ 2025, 11:00

Спецпроект

Кухлі та келихи: з чого пили пиво в Україні й світі?

19 ГРУДНЯ 2025, 10:51

ТОП-переглядів