Пробили дно: на Чернігівщині окупанти пограбували безпритульних

10 ТРАВНЯ 2022, 18:38

13118

Наприкінці березня рашисти вдерлися до центру соціальної адаптації у Левоньках. Тут перебувають в основному безпритульні люди.

Окупанти вимагали видати українських захисників. Виводили людей на розстріл і змушували молитися

Повели сина. Ти батя , якщо не розкажеш, грохнем сина. А що можу сказати? Завели сина за кут і стріляють. Ну, що ? Підійшов одноокий капітан. Пішли біля сина покладемо. Поставили на коліна, роздягнули і кажуть молись іконі, - розповідає Юрій, працівник центру соціальної адаптації

Поставили на коліна, почали стріляти над головою. Хто завалив дерева, де ЗСУ? Не знаємо, не бачили, - згадує Олександр, підопічний центру соціальної адаптації

Безпритульні та працівники центру нічого так і не видали росіянам. Натомість окупанти пограбували і розтрощили всі приміщення центру 

А також растрелили двох корів.

Слава богу всі живі. Кілька голів худоби вбили. 5.29-5.52 Оргтехнік вкрали, стільці, ложки, матраси, подушки, побите скло, не вистачало, шоб помочилися  і нагадили, - ділиться Микола Романов, керівник центру соціальної адаптації.

У центрі рашисти були добу, але після себе залишили шприці та повний безлад

Схожі новини

Зеленський заявив, що Лукашенко вимкнув ретранслятори, які координували російські дрони

25 ЧЕРВНЯ 2026, 09:36

Росіяни ударили по двом підприємствам на півночі Чернігівщини

25 ЧЕРВНЯ 2026, 08:39

Вбили за трактор «Беларус»: один сидітиме довічно, інший 14 років

24 ЧЕРВНЯ 2026, 21:19

Вiдео

Воєнний оглядач розповів, навіщо міста Чернігівщини готують до кругової оборони

24 ЧЕРВНЯ 2026, 19:12

На Чернігівщині знову оголосили обов'язкову евакуацію: з яких населених пунктів?

24 ЧЕРВНЯ 2026, 18:02

Приїхав на Чернігівщину з Івано-Франківська щоб вкрасти 7 млн

24 ЧЕРВНЯ 2026, 16:30

Колишній водій тролейбуса переїхав у село - майструє пристрої для городу

24 ЧЕРВНЯ 2026, 16:27

ТОП-переглядів