У Чернігівській обласній раді дякували за допомогу волонтерам, які у скрутні час допомагали чернігівцям.
"Із цього мікроавтобусу вижила тільки їх родина. Вони лежали до ранку під автобусом, 4 дні ходили лісами, вийшли на наш блокпост і ми їх підібрали везли. Історія цих людей мене вразила найбільше", - згадує Олександр Остапенко, волонтер.
Олександр один з тих, хто допомагав евакуйовувати чернігівців. Разом з друзями вивіз близько 2 тисяч жінок та дітей. Йому та іншим волонтерам Чернігівщини обласна влада подякувала за допомогу.
"Чернігівщина показала, що ми чогось в житті варті, бо у найважчий період самі організувалися. Хто міг, то і робив", - каже Олена Дмитренко, голова Чернігівської обласної ради.
"Все суспільство об’єднане заради однієї мети – перемога. Я впевнений і надалі будемо згуртовано триматися. Щиро дякую", - зауважив Дмитро Іванов, заступник начальника Чернігівської ОВА.
Олексій у перші дні війни віддав усі свої будматеріали для блок-постів. Зараз допомагає з рузями відновлювати людські оселі.
"Я їх закупив для будівництва і віддав на такі потреби. Кожен би зробив. Вони досі на блок постах і блоки, і плити, у Киїнці, на ЗАЗі, Халявині по всьому місту є частина", - каже Олексій Шарандак, волонтер.
Волонтерам складно, але вони продовжують свою місію. Готові допомагати скільки буде потрібно.
"Сили з кожним днем і натхненння більше. Хто як не ми. Складніше тим, хто на передку. Люди втомилися, але ми продовжуємо. Зараз намагаємося допомагати хлопцям, що на першій лінії. Передали 4 машини", - розповів Володимир Череда, волонтер.
"Ми друзі давно. Я впевнений, що нам хватить наснаги робити це стільки, скільки буде потрібно, бо ми є один в одного", - каже Олександр Остапенко, волонтер.
"Час Чернігівський" розповідав, як у Чернігові налагодили виробництво необхідного для бійців: Тепло для українських захисників: волонтери з Чернігова налагодили виробництво окопних свічок.