Приміська громада безкоштовно отримала матеріали для утеплення будинків

30 СІЧНЯ 2023, 15:47

3495

Жителі Киїнської громади, які відновлюють зруйновані чи постраждалі через війну оселі, отримали сьогодні мінеральну вату для утеплення.

Доставила потрібний вантаж данська компанія «ROCKWOOL» — близько 5,5 тисячі квадратних метрів товщиною 10 сантиметрів. Всі, хто залишав заявку на відповідний матеріал, вже можуть звернутися до сільської ради.

 «Від Киїнської громади була відповідна заявка щодо утеплювача для дахів та стін. Оскільки «ROCKWOOL» є виробником подібного матеріалу, ми звернулися за допомогою до компанії. В результаті люди, які відновлюють свої будинки, отрималимінеральну вату як-то кажуть «з коліс» — одразу після доставлення вантажу», — прокоментував перший заступник начальника ОВА Костянтин Мегем, нагадавши, що до цього від компанії надійшла не одна партія генераторів для забезпечення критичної інфраструктури області.

 Та й цього разу одним утеплювачем не обійшлося — «ROCKWOOL» доставила до області ще один потужний генератор, а також 20 водяних насосів (з необхідними аксесуарами — кабелями, поєднувачами та інше), які будуть використані для налагодження автономної роботи свердловин на випадок блекауту.

"Час Чернігівський" писав про про волонтерів які відбудували Ягідне.

Джерело: Чернігівська ОВА

Схожі новини

Оперували жінку: Живіт не болів, а в печінці — гнійники

23 ЛЮТОГО 2025, 12:07

Скільки справ за борги по ОСББ на Чернігівщині?

23 ЛЮТОГО 2025, 11:25

Директор київської фірми напав на керівника водоканалу

23 ЛЮТОГО 2025, 10:09

Рекордна кількість дронів за ніч: є збиття на Чернігівщині

23 ЛЮТОГО 2025, 09:03

Під обстрілами чотири громади у прикордонні Чернігівщини: ситуація на ранок 23 лютого

23 ЛЮТОГО 2025, 08:17

Олігофренія чи алкоголізм? На Чернігівщині чоловіка засудили за неявку до ТЦК

22 ЛЮТОГО 2025, 19:37

Вiдео

«Чернігівводоканал» засекретив інформацію про кошти, які витратив на піар

22 ЛЮТОГО 2025, 17:44

ТОП-переглядів