Прилучанин виграв кілька мільйонів у лотерею

07 ГРУДНЯ 2022, 08:02

3574

Про таку новину повідомив сайт лотерейного бренду«Лото-Забава». 

Неймовірно вдалим став 1204 тираж «Лото-Забава» - 4 грудня з’явився довгоочікуваний 427–й мільйонер «Лото-Забава». І це не просто мільйонер, а володар джекпоту розміром 3 мільйони гривень.

Переможцем став учасник «Лото-Забава» з Прилук Чернігівської області. 

Виграш йому приніс лотерейний білет №0045199, який він купив 3 грудня, за день до розіграшу «Лото-Забава». Білет гравець купив у звичайному кіоску «Преса», що знаходиться на вулиці Київська, 305а. Заплатив усього 45 гривень. Тобто, як за чашку кави. 

Це перший виграш джекпоту «Лото-Забава» з початку повномасштабної війни та третій виграний джекпот в цьому році, інформує бренд. 

Нагадаємо, що у січні цього року, двом учасникам лотереї також пощастило виграти по 3 мільйони гривень. 

На цей час також відомо, що гравець - людина азартна та постійний учасник лотерейних розіграшів. 

«Сподіваємось, що найближчим часом ми побачимо його в прямому ефірі «Лото-Забава» і дізнаємось від нього історію його виграшу», - інформує бренд.

"Час Чернігівський" писав про виграш у лютому ц.р.: Півмільйона за 30 гривень - чернігівець виграв в лотерею.

Схожі новини

Вiдео

Лежав поранений і відчував, як куля ганяє по животу: судять окупанта, що розстрілював цивільних

24 ТРАВНЯ 2026, 15:40

Зберігав у телефоні тисячі фото-відео з дитячою порнографією: скільки дав суд

24 ТРАВНЯ 2026, 12:49

Народився в Росії, загинув за Україну: через два роки підтвердилась загибель командира. У громадах втрати

24 ТРАВНЯ 2026, 10:31

Російські удари по Чернігівщині за добу: шість постраждалих

24 ТРАВНЯ 2026, 09:33

У громаді на Чернігівщині видавали продуктові набори: кому дістались

24 ТРАВНЯ 2026, 08:44

Оперували в "Охмадиті": хлопчик з Чернігівщини їхав з гірки на велосипеді й зламав хребет

23 ТРАВНЯ 2026, 18:23

Лептоспіроз: чоловік розповів, як перевіряли на хворобу його та порося

23 ТРАВНЯ 2026, 16:49

ТОП-переглядів