Прикордонна громада втратила 37-річного захисника, який поліг у бою понад 5 місяців тому

23 ГРУДНЯ 2024, 12:51

2670

Василенко Соломія

Богдан Купрієнко загинув 15 липня 2024 року

Богдан Купрієнко загинув 15 липня 2024 року

У Сновській громаді повідомили про загибель захисника - старшого солдата Богдана Купрієнка. Відомо, що 37-річний воїн поліг під час виконання бойового завдання ще 15 липня 2024 року. Спливло понад п’ять місяців, як від нього не було звістки. І лише тепер він повертається додому "на щиті". Інших деталей у громаді не повідомили. 

Що відомо про полеглого захисника? 

Народився Богдан Купрієнко 5 листопада 1987 року в місті Щорс (нині - Сновськ). Закінчив Щорську середню школу №1 та місцеве ПТУ №7.

У 2006 році був призваний на строкову військову службу. Після повернення жив та працював у місті Київ.

Під час повномасштабного вторгнення рф в Україну Богдан добровільно став на захист рідної землі 17 червня 2022 року. 

15 липня 2024 року під час виконання бойового завдання, вірний присязі, виконавши свій військовий обов’язок, Купрієнко Богдан загинув у бою за Україну, її свободу і незалежність.

"Висловлюємо щире співчуття рідним і близьким захисника, всім, хто його знав. Схиляємо голови в скорботі. Віднині подвиг Героя назавжди вписаний в бойовий літопис нашої країни і кров’ю – в наші душі та серця", - пишуть на сторінці Сновської міської ради

Поховають Богдана у Сновську на Алеї Героїв.

Про рух траурного кортежу повідомлятимуть додатково.

Сновщина у скорботі. 

Ірина Старченко:

- Прийшло горе і в нашу родину... сльози і розпач... невимовна біль... як так... навіки 37😭 Мій рідний племіннику, мій похресник, Богданчик-ти назавжди в моєму серці!!! Молитиму Бога за твою чисту душу!🙏 Спочивай з миром рідненький

Юля Анопрієнко:

- Вічна пам'ять герою 😔 щирі співчуття рідним 😔

Надія Гончаренко: 

- Вічна пам'ять захиснику України!🇺🇦🙏😢 Щирі співчуття рідним

"Час Чернігівський" писав про таке: 

Схожі новини

Вiдео

Стрижень у Чернігові обмілів: що коїться з річкою

25 БЕРЕЗНЯ 2026, 19:48

Горіло понад добу: «Герань» знищила бібліотеку, люди надсилають книги

25 БЕРЕЗНЯ 2026, 17:06

Пішов на бойове завдання і загинув: дві громади Чернігівщини в скорботі

25 БЕРЕЗНЯ 2026, 16:06

Вiдео

«Спецоперація»: чому затримання водія у Чернігові мало не перетворилось на масову бійку?

25 БЕРЕЗНЯ 2026, 15:16

Причина підозри - лісова реформа? Що відомо про справу Болоховця

25 БЕРЕЗНЯ 2026, 14:42

Після пів року служби загинув молодий захисник

25 БЕРЕЗНЯ 2026, 13:10

Відомому футболісту з Чернігова можуть запропонувати унікальний контракт: деталі

25 БЕРЕЗНЯ 2026, 12:08

ТОП-переглядів