Президент нагородив двох голів з Чернігівщини до Дня місцевого самоврядування

07 ГРУДНЯ 2024, 11:02

9930

Чепурний Арсен

Віктор Чернуха та Світлана Бицько

Віктор Чернуха та Світлана Бицько

Двоє жителів Чернігівщини отримали президентські відзнаки до Дня місцевого самоврядування Відповідний указ Президент України Володимир Зеленський підписав 6 грудня.

Зокрема, орденом “За заслуги” ІІІ ступеня нагороджено Віктора Чернуху — голову Корюківської районної ради.

А орден княгині Ольги ІІІ ступеня отримала голова Добрянської селищної роади Світлана Бицько.

Відзнаки — за вагомий особистий внесок у державне будівництво, розвиток місцевого самоврядування, самовіддане виконання службового обов’язку в умовах воєнного стану, вірність Українському народові.

Джерело: Чернігівська ОВА

"Час Чернігівський" писав про таке: Юний співаючий волонтер з Чернігова передав ЗСУ 5 машин: він та ще 9 волонтерів отримали відзнаки

Схожі новини

Фото

СБУ про підозру чиновнику Чернігівської міської ради: збитки більше мільйона

23 ЧЕРВНЯ 2026, 15:20

Інтерв’ю

Східний макрорегіон Укртелеком: масштабна розбудова оптики попри виклики війни

23 ЧЕРВНЯ 2026, 12:45

Військове містечко Лукашенка у 37 км від кордону з Чернігівщиною: перші подробиці

23 ЧЕРВНЯ 2026, 12:38

Не стало відомої науковиці: її здоровʼя підірвала блокада Чернігова

23 ЧЕРВНЯ 2026, 10:43

"Батя" на щиті: громада прощатиметься з "людиною-легендою" та батьком трьох доньок

23 ЧЕРВНЯ 2026, 09:21

У громаді попередили, що самовільне підвищення плати за проїзд в автобусі перевізником - незаконне

23 ЧЕРВНЯ 2026, 08:44

Росіяни двічі поцілили в енергообʼєкт: дві громади на Чернігівщині без електрики

22 ЧЕРВНЯ 2026, 21:37

ТОП-переглядів