Президент нагородив двох голів з Чернігівщини до Дня місцевого самоврядування

07 ГРУДНЯ 2024, 11:02

9936

Чепурний Арсен

Віктор Чернуха та Світлана Бицько

Віктор Чернуха та Світлана Бицько

Двоє жителів Чернігівщини отримали президентські відзнаки до Дня місцевого самоврядування Відповідний указ Президент України Володимир Зеленський підписав 6 грудня.

Зокрема, орденом “За заслуги” ІІІ ступеня нагороджено Віктора Чернуху — голову Корюківської районної ради.

А орден княгині Ольги ІІІ ступеня отримала голова Добрянської селищної роади Світлана Бицько.

Відзнаки — за вагомий особистий внесок у державне будівництво, розвиток місцевого самоврядування, самовіддане виконання службового обов’язку в умовах воєнного стану, вірність Українському народові.

Джерело: Чернігівська ОВА

"Час Чернігівський" писав про таке: Юний співаючий волонтер з Чернігова передав ЗСУ 5 машин: він та ще 9 волонтерів отримали відзнаки

Схожі новини

Велика мережа передумала закриватися? У компанії пояснили ситуацію

26 ЧЕРВНЯ 2026, 09:41

Атака на Новгород-Сіверський район: житло та енергетика

26 ЧЕРВНЯ 2026, 08:37

Росіяни ударили по двом АЗС: поблизу Чернігова та в Корюківці

25 ЧЕРВНЯ 2026, 20:07

Пряма мова

Удари по Москві і блокада Криму: воєнний оглядач про успіхи ЗСУ

25 ЧЕРВНЯ 2026, 19:51

У Гданську підписали важливу угоду для Чернігівщини: про що йдеться

25 ЧЕРВНЯ 2026, 17:50

Справляється там, де сапка не проходить: чоловік змайстрував приспособи для городу

25 ЧЕРВНЯ 2026, 16:42

Лабораторні блоки живлення та обладнання для ремонту в роботі сервісного центру

25 ЧЕРВНЯ 2026, 16:32

ТОП-переглядів