Прем'єр-міністру показали укриття в обласному педагогічному ліцеї у Чернігові

14 ЛИПНЯ 2022, 09:20

2393

Безпека дітей — ключовий пріоритет при підготовці освітніх закладів до навчального року. На цьому наголосив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час відвідання Чернігівського обласного ліцею для обдарованої сільської молоді.

«Правильно облаштовані сховища з примусовою вентиляцією, обігрівом, відповідними можливостями проводити навчання в разі необхідності — це ті речі, які ми вимагаємо від громад і керівників обласних військових адміністрацій», — підкреслив очільник Уряду.

У Чернігівському обласному ліцеї для обдарованої сільської молоді навчається майже 200 учнів. Заклад значно постраждав під час російських бомбардувань, але станом на сьогодні тут уже ведуться відновлювальні роботи.

«Дуже важливо, що в закладі створені всі системи безпеки для дітей на випадок повітряних тривог. Від місцевої влади ми очікуємо, що всі роботи завершаться до початку навчального року, який має стартувати 1 вересня в очному режимі. У тих областях, де це категорично неможливо, буде застосовуватися змішана система навчання»,— відзначив Прем’єр-міністр.

Читати також: Холод був, як Путін, злий і пронизливий - як воно було у чернігівських сховищах у лютому-березні

Схожі новини

Росіяни атакували місто на Чернігівщині: горіли автівки

26 ЛИПНЯ 2026, 10:29

Чернігів під атакою дронів: у місті чули вибух

26 ЛИПНЯ 2026, 06:59

Вiдео

Як діти з розбомбленого мікрорайону Чернігова проводять літо

25 ЛИПНЯ 2026, 21:34

Чоботи-труби: як стилізувати найпопулярніший тренд сезону в повсякденних образах

25 ЛИПНЯ 2026, 20:21

Ринок нерухомості Чернігівщини у червні: дорогі квартири і дешеві будинки

25 ЛИПНЯ 2026, 19:22

Спалив ЦНАП за $1000: 19-річному одеситу суд дав 15 років

25 ЛИПНЯ 2026, 16:39

Громада втратила захисника, інваліда війни - через хворобу

25 ЛИПНЯ 2026, 14:08

ТОП-переглядів