Потяг скасували: чоловік із Чернігівщини вночі тягнув мед по заметах, щоб продати в столиці

26 ЛЮТОГО 2026, 17:11

472

Василенко Соломія

Потяг скасували: чоловік із Чернігівщини вночі тягнув мед по заметах, щоб продати в столиці

Фото ілюстративне

Мед по 120 гривень за кіло не потягом, а маршруткою привіз з Киселівки на Менщині Сергій ОЛЕЩЕНКО. 

— Хотів у Київ, а потрапив у Чернігів. З Киселівки вийшов о другій ночі. Тягнув по заметах сумки до Мени. Приходжу на вокзал, а там оголошення: «Потяга нема, бо агресія Росії», — чоловік пояснює, чому змінив звичний маршрут. — Потяг Сновськ – Бахмач з Мени відходив о 5.36. У Бахмачі я сідав на електричку Шостка – Київ. Так і добирався безплатно. А сьогодні довелося їхати маршруткою до Чернігова за 120 гривень, бо до Києва аж 350. 

Раніше я їздив так, що Львів – Одеса мене знали. А тепер і до Києва добратися не можу. 

Сергій привіз липовий і трав’яний мед.

— Постою ще трохи та вечірньою електричкою до Києва все ж поїду, — каже. — Привіз 35 кілограмів. Тут стільки не збудеш.

— Де ночуватимете в Києві?

— На центральному вокзалі. Там місця всім вистачить. Поліція охороняє. Усе добре. А ранком —  на базар. 

З 10 лютого через російські обстріли тимчасово перестав курсувати приміський потяг Сновськ – Бахмач, який ішов через Мену та Макошине. 

— Залізничники обіцяють відновити потяг, але коли, поки невідомо, — говорить Олександр МЕДВЕДЬОВ, сновський міський голова.  

У квітні минулого року через посилення обстрілів скасували поїзди Семенівка – Терещенська та Семенівка – Новгород-Сіверський. 

Джерело: "Вісник Ч", авторка Марина ЗАБІЯН

"Час Чернігівський" писав про таке: 

Ще більше інформації читайте та дивіться на цифрових майданчиках "Вісника Ч":

Схожі новини

Потяг скасували: чоловік із Чернігівщини вночі тягнув мед по заметах, щоб продати в столиці

26 ЛЮТОГО 2026, 17:11

У міській раді розповіли про наслідки "прильоту" біля Чернігова

26 ЛЮТОГО 2026, 16:21

Мільйони доларів: Kernel придбав компанію з крупним земельним банком на Чернігівщині без перегляду ціни

26 ЛЮТОГО 2026, 16:08

Оновлено

Вибух у Чернігові: чули і в центрі, і на околицях

26 ЛЮТОГО 2026, 15:24

24-річний керівник однієї зі служб Менської колонії поліг на Донеччині

26 ЛЮТОГО 2026, 14:58

Вiдео

Бойового офіцера ЗСУ обвинувачують у криміналі: він каже, що його підставили

26 ЛЮТОГО 2026, 14:22

Відома чернігівська та українська модель Тетяна Рубан стала тіткою

26 ЛЮТОГО 2026, 14:08

ТОП-переглядів