Посівна на Чернігівщині почалася на тиждень раніше

29 БЕРЕЗНЯ 2025, 13:44

1764

Василенко Соломія

Посівна на Чернігівщині почалася на тиждень раніше

Фото ілюстративне

На півдні області де-не-де в полі вже працюють трактори. Аграрії розпочали посівну.

— Підживлюють озимі, — підтверджує Василь ЖУК, заступник директора департаменту агропромислового розвитку Чернігівської ОДА. — Носівська селекційно-дослідна станція вже сіє овес. На цьому-наступному тижні планують яру пшеницю, горох. Сіяти почали, коли пішло перше тепло. Скоро масово вийдуть у поле.

Деякі підприємства і взимку орали, перевертали землю. Таке життя настало. 

— А у 2024-му посівна почалася на тиждень раніше, ніж у 2023-му.

— 27 березня минулого року в мене вже був перший звіт. Засіяли 10 тисяч гектарів. Ячменю, гороху, вівса та пшениці. Цього року - раніше.

Джерело: "Вісник Ч", авторка Юлія СЕМЕНЕЦЬ

"Час Чернігівський" писав про таке: 

Ще більше цікавої інформації читайте та дивіться на цифрових майданчиках "Вісника Ч":

Схожі новини

Пряма мова

Про що пишуть паперові газети у прикордонні Чернігівщини: відповідь редакторки

26 ЧЕРВНЯ 2026, 18:13

"Молоді хлопці": хто з Чернігівщини повернувся з полону

26 ЧЕРВНЯ 2026, 18:01

Картоплю на Чернігівщині приймають азербайджанці: почім

26 ЧЕРВНЯ 2026, 16:41

За п'ять днів після дня народження від FPV-дрона загинув молодий військовий

26 ЧЕРВНЯ 2026, 15:25

Суд змусив Одеську митницю повернути понад 1 млн грн «зайвого» мита семенівській агрокомпанії

26 ЧЕРВНЯ 2026, 13:52

Спецпроект

Було, стало… і знов руїни : на Чернігівщині ліцей розбомбили двічі

26 ЧЕРВНЯ 2026, 13:00

Два роки не з'являвся на службі і публікував скандальні відео: на Чернігівщині засудили військового

26 ЧЕРВНЯ 2026, 12:09

ТОП-переглядів