Пошкоджено лінію електропередач: ворог обстріляв три прикордонні громади

26 ЛЮТОГО 2024, 08:11

2339

Пошкоджено лінію електропередач. Ілюстративно

Пошкоджено лінію електропередач. Ілюстративно

За добу 25 лютого російська армія 9 разів обстріляла прикордоння Чернігівської області. Зафіксовано 42 вибухи. Ворог із артилерії та мінометів обстрілював Новгород-Сіверський та Корюківський райони.

Терористи били у напрямку сіл Мхи та Блешня Семенівської громади, сіл Бучки та Михальчина Слобода Новгород-Сіверської громади, сіл Ключи (тричі) та Єліне (двічі) Сновської громади,

В результаті обстрілу біля прикордонного села Семенівської громади пошкоджено мережу електроживлення села.

Про втрати серед місцевого населення чи інші пошкодження цивільної інфраструктури інформації не надходило.

Джерело: Департамент цивільного захисту та оборонної роботи ОВА

"Час Чернігівський" писав про таке: 

Схожі новини

Велика мережа передумала закриватися? У компанії пояснили ситуацію

26 ЧЕРВНЯ 2026, 09:41

Атака на Новгород-Сіверський район: житло та енергетика

26 ЧЕРВНЯ 2026, 08:37

Росіяни ударили по двом АЗС: поблизу Чернігова та в Корюківці

25 ЧЕРВНЯ 2026, 20:07

Пряма мова

Удари по Москві і блокада Криму: воєнний оглядач про успіхи ЗСУ

25 ЧЕРВНЯ 2026, 19:51

У Гданську підписали важливу угоду для Чернігівщини: про що йдеться

25 ЧЕРВНЯ 2026, 17:50

Справляється там, де сапка не проходить: чоловік змайстрував приспособи для городу

25 ЧЕРВНЯ 2026, 16:42

Лабораторні блоки живлення та обладнання для ремонту в роботі сервісного центру

25 ЧЕРВНЯ 2026, 16:32

ТОП-переглядів