На вулиці Заводській у Коропі орудує звірюка. Вже у трьох дворах винищила живність. Місцева жителька в чупакабру не вірить. Спершу підозрювала собаку алабая.
— Двір у нас огороджений з усіх боків, але воно добралося до кліток з кроликами. Вони були зачинені на дерев’яні крутилки. А зверху над кожними дверцятами чоловік ще й позабивав цвяхи сотки, зігнув їх, щоб надійніше було закрито. Яка тварина повідвертала ті цвяхи, не можу уявити. Вранці вийшла — усі клітки розкриті, навіть дошки з деяких вирвані. Було вісім кроличок і малеча у кублах, жодного не лишилося. Ні одного розірваного, ні крапельки крові. Повитягувало на двір, подушило, і порозкидало по обійстю, — бідкається 44–річна Алла ПАЦУК. — Живемо з хазяйства. Діти малі, їм треба м’ясо. Матір після операції на дієті, їй лікарі рекомендували кролятину. За чотирнадцять років, що живемо на цьому кутку, такого ніколи не було. А це як напасть. У сусідки Валентини Коваленко, теж вигребло усіх пухнастиків. Вдруге купила, невдовзі й тих повбивало. Втретє купила кроля, ми свою кроличку понесли злучити. Сарай був причинений. Знайшли її задушену на городі. Також у одному з дворів намагалося відкрити курник, кігтями подряпало двері. Ми вже і капкани поставили, та поки що нічого не впіймалося.
— Алло Михайлівно, може, це хитра чупа, яка оминає пастки?
— Не вірю в чупакабру. Спочатку грішила на алабая. Бо слід лапи дуже великий. Майже на пів моєї долоні. Та потім показала фото того сліду двом досвідченим мисливцям. Сказали, то не алабай. Він важкий і через паркан не перескочив би. Пес був ситий, тому не порозривав би здобич. Схоже на слід лайки чи іншої здоровенної собаки. Викликали дільничного поліцейського. Він теж думає, що то собака.
Сліди тварини, яка подушила кролів у селі на Чернігівщині
Скоро весна. Купуватиму курчат, каченят, триматиму їх на дворі. Не хочу, аби і їх понищило. Хай людина, яка відпускає цю собаку, задумається, яку шкоду робить іншим. Не хочу, аби вона вбила собацюру чи покарала. Нехай тримає на прив’язі й не випускає з двору.
Джерело: "Вісник Ч", Валентина ОСТЕРСЬКА. Фото з архіву Алли Пацук