Поліція розслідує підкуп людей на підтримку Атрошенко за тушонку

05 СЕРПНЯ 2022, 14:32

3434

Минулого тижня «Час Чернігівський» оприлюднив власне розслідування щодо махінацій із підписами під петицією на сайті Президента.

У матеріалі йшлося про те, що у Чернігові людям пропонують державну гуманітарну допомогу взамін на підпис під петицією на підтримку Чернігівської міського голови Владислава Атрошенка.

Дивитись відео: У Чернігові за підпис під петицією за Атрошенко пропонують 3 банки тушонки

Сьогодні «Час Чернігівський» звернувся за коментарем до управління Національної поліції у Чернігівській області із запитанням чи була реакція правохоронців на оприлюднені факти.

«За фактом виявленої інформації в мережі Інтернет нині триває перевірка. Відомості про подію внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань»,  - прокоментувала Наталія Слабеняк, речниця Нацполіції в області.

Станом на сьогодні жодної реакції на численні повідомлення про зловживання через збір підписів від Чернігівської міської ради не було

Читати такожМикитасю вже «шиють» другу справу - про розтрату 400 млн, виділених на будівництво 3 військових складів

Схожі новини

Вiдео

На заході мають бачити, як важко живуть люди на прикордонні: на Чернігівщині зустрілися представники громад

23 ЛИПНЯ 2026, 19:10

Породиста: півторамісячна теличка втекла від м’ясника і ховалась на базі відпочинку

23 ЛИПНЯ 2026, 18:08

Як зберігати страви теплими після приготування

23 ЛИПНЯ 2026, 17:14

Чоловік із Чернігівщини косить траву за гроші: скільки бере за роботу

23 ЛИПНЯ 2026, 17:08

Губернатор перевірив готовність військових на прикордонні Чернігівщини: що відомо

23 ЛИПНЯ 2026, 16:09

"Подекуди заважає безпекова ситуація": на Чернігівщині жнивують у чотирьох районах

23 ЛИПНЯ 2026, 14:52

Два роки тому загинув на Луганщині - додому повернувся полеглий нацгвардієць

23 ЛИПНЯ 2026, 13:37

ТОП-переглядів