Поліція Чернігівщини розслідує інцидент із нападом на свою співробітницю

06 СЕРПНЯ 2025, 14:39

3307

Чепурний Арсен

Поліція Чернігівщини розслідує інцидент із нападом на свою співробітницю

Поліція Чернігівщини розслідує інцидент із нападом на свою співробітницю. Фото ШІ

Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом нападу на співробітницю патрульної поліції. Зловмисника, який вдарив патрульну поліцейську, було затримано у процесуальному порядку. Йому оголошено про підозру у злочині. 

Про це повідомляє Відділ комунікації поліції Чернігівської області.

Ввечері 1 серпня до Чернігівського райуправління поліції надійшло повідомлення про те, що патрульну поліцейську під час виконання службових обов'язків вдарив невідомий чоловік.

Поліцейські затримали зловмисника у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України та помістили його до ізолятора тимчасового тримання.

За цим фактом слідчий поліції під процесуальним керівництвом прокуратури оголосив фігуранту про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною 2 статті 345 Кримінального кодексу України (умисне заподіяння працівникові правоохоронного органу побоїв, легких або середньої тяжкості тілесних ушкоджень у зв'язку з виконанням цим працівником службових обов'язків).

Зловмиснику загрожує до п'яти років обмеження або позбавлення волі.

"Час Чернігівський" писав про таке: У Чернігові напали на поліцейського велопатруля: подробиці інциденту

Схожі новини

На пішохідному переході дівчинка йшла з мамою за руку: 6-річну Алісу в Прилуках на смерть збила поліцейська

27 ГРУДНЯ 2025, 22:44

Вiдео

Відбудова шкільної їдальні в громаді триває третій рік: чи близько фінал

27 ГРУДНЯ 2025, 20:25

У двох громадах Чернігівщини підтвердили критичну ситуацію з електрикою

27 ГРУДНЯ 2025, 18:16

Вiдео

Воєнний оглядач розповів про нову зброю росіян, застосовану в 2025-му

27 ГРУДНЯ 2025, 17:25

Вiдео

Хочеться трохи радості: чи охоче чернігівці купують новорічні дерева

27 ГРУДНЯ 2025, 15:20

До Чернігова 250 км: стало відомо, де розмістили "Орєшнік" у Білорусі

27 ГРУДНЯ 2025, 13:55

Міський голова сказав чекати тиждень: жителі села чекають сім місяців

27 ГРУДНЯ 2025, 12:56

ТОП-переглядів