Подружжя Хлус та їхня чотирирічна донька Аліса отруїлись чадним газом на орендованій квартирі

27 СІЧНЯ 2024, 18:20

2759

Подружжя Хлус та їхня чотирирічна донька Аліса отруїлись чадним газом на орендованій квартирі

Будинок, де сталась трагедія

15 січня в квартирі двоповерхового багатоквартирного будинку в НовгородІ-Сіверському знайшли подружжя — 40-річного Сергія та 38-річну Надію Хлус і їхню чотирирічну доньку Алісу. Медики, які приїхали на виклик, констатували смерть. Викликали поліцейських.

Кажуть, Сергій військовий, прикордонник. Того дня був офіційно у відпустці. Родом з Лісконогів Новгород-Сіверського району. Дружина Надія місцева. Кажуть, працювала продавчинею в Новгороді.

Квартиру, в якій все сталося, родина винаймала. Попередньою причиною трагедії став котел на кухні. Родина надихалася чадним газом.

— Відкрите кримінальне провадження за ч. 2 статті 270 «Порушення встановлених законодавством вимог пожежної безпеки». Карається штрафом від 50 до 120 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до трьох років, — додала Наталія СЛАБЕНЯК, речниця Нацполіції в області. — триває досудове розслідування.

Джерело: "Вісник Ч", авторка Юлія СЕМЕНЕЦЬ

"Час Чернігівський" писав про таке: Отруїлися в шахті із зерном: стала відома причина трагедії в Ічнянській громаді

Схожі новини

Вiдео

«Дискурс ще формується»: як Україна вчиться пам’ятати війну

29 ТРАВНЯ 2026, 20:14

Вiдео

Чернігівські кікбоксери тріумфували у Німеччині: 10 золотих, 9 срібних і 6 бронзових медалей

29 ТРАВНЯ 2026, 19:54

Знову заговорили про загрози з Білорусі. Що кажуть військові?

29 ТРАВНЯ 2026, 17:30

Стало відомо, де поховали закатованого в полоні бійця, якого громада записала в зрадники

29 ТРАВНЯ 2026, 16:41

На випадок блекаутів Чернігівщина докупить блочно-модульні котельні

29 ТРАВНЯ 2026, 14:52

Вiдео

Унікальну 300-річну будівлю у Чернігові хочуть дослідити, зберегти і реставрувати

29 ТРАВНЯ 2026, 14:18

На Чернігівщині через дешеву вартість ріллі активно скуповують землі

29 ТРАВНЯ 2026, 13:48

ТОП-переглядів