Податківець із Чернігова "купив" інвалідність за гроші?

25 ЖОВТНЯ 2024, 16:30

4107

Ярмоленко Анастасія

Податківець із Чернігова "купив" інвалідність за гроші?

Податківець із Чернігова "купив" інвалідність за гроші?

Про це повідомив у власному телеграм-каналі народний депутат та очільник Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев. 

«Подейкують, що ДПС за два дні підняла всі матеріали щодо осіб з керівництва, в тому числі регіонального, що оформились інвалідами після 24.02.22 року. Таких чоловіків загалом виявилось 17. Одна особа з інвалідністю отримала її внаслідок поранення на фронті. 15 осіб прийняли вольове та чесне рішення залишити службу.

Однак, один діяч вирішив  цього не робити в надії на звʼязки з «кимось у владі». Мова йде про Чернігів.

Даю йому 3 години і після - звернуся до правоохоронців з відповідними заявами і зроблю героя, включаючи його «когось із влади» відомими», - пригрозив Гетманцев вранці 25 жовтня.

Однак вже за півгодини він повідомив, що питання закрите.

«Вольове рішення прийняли 16 осіб.Очікуємо аналогічної інформації від інших органів з відання Комітету: ДМСУ, БЕБ, Держфінмон, і….так КРАІЛ і НКЦПФР. Відповідні запити направлені», - резюмував нардеп, так і не відкривши загалу імʼя чернігівського податківця. 

"Час Чернігівський" писав про таке: 

Схожі новини

На Чернігівщині солять сіно: навіщо?

01 СЕРПНЯ 2026, 11:26

У заповіднику в Чорнобилі показали плаваючих кабанів

01 СЕРПНЯ 2026, 09:44

Горіли авто та будинок: росіяни обстріляли дві громади на Чернігівщині

01 СЕРПНЯ 2026, 08:54

Росіяни поцілили по двох енергообʼєктах на Чернігівщині: в яких районах проблеми зі світлом

31 ЛИПНЯ 2026, 20:40

Вiдео

Над нами літали дрони, але ми тренувалися: юна чернігівка виборола історичне золото з веслування

31 ЛИПНЯ 2026, 19:30

Росіяни обстріляли АЗС на Чернігівщині, згоріло авто. ФОТО

31 ЛИПНЯ 2026, 18:57

«Ніякі шахеди не зупинять»: як чернігівський виш відновлюється після російського удару

31 ЛИПНЯ 2026, 17:23

ТОП-переглядів