По сусідству з країною-агресором: як живе прикордонний Грем'яч

28 КВІТНЯ 2022, 15:28

3994

Грем'яч - село на півночі Чернігівської області на самому кордоні з росією. З перших днів повномасштабного вторгнення воно потрапило під окупацію.

Наприкінці березня російські війська звинуватили старосту села в тому, що вона - навідниця української армії та викрали жінку.

Спочатку її утримували у польовому таборі, а потім перевезли у курську в'язницю. 12 квітня в результаті обміну полоненими староста повернулася до України.

Журналісти відвідали Грем'яч, щоб познайомитися зі старостою та записати її історію. Але після полону вона опинилася у лікарні. Про життя під окупантами поговорили з її односельцями.

Джерело: hromadske

Схожі новини

Вiдео

Ворог знущався над тілом захисника: Чернігів прощався зі ще одним Героєм

27 СЕРПНЯ 2026, 20:24

Вiдео

Таких пошкоджень ще не було: як у Мені оговтуються після подвійного удару

27 СЕРПНЯ 2026, 18:31

Десять соток картоплі жінка з родичами викопали до обіду. Скільки беруть за трактор?

27 СЕРПНЯ 2026, 17:08

Головний тренер ФК «Чернігів» залишив посаду: чи був конфлікт з командою?

27 СЕРПНЯ 2026, 16:39

Фото

Удар по птахофабриці на Чернігівщині: знищено пташник із 20 тисячами птиці

27 СЕРПНЯ 2026, 15:50

Очільника Чернігівського обласного ТЦК та СП Требесова відсторонили від посади: що кажуть в самій установі

27 СЕРПНЯ 2026, 14:02

Росіяни зруйнували старовинний деревʼяний храм у прикордонні Чернігівщини

27 СЕРПНЯ 2026, 13:20

ТОП-переглядів