Служба відновлення та розвитку інфраструктури в Чернігівській області каже, що немає фінансування на ремонт частини дороги від Мени до Макошиного. Відстань 8 кілометрів. Щоб добратися до селища, доводиться їхати в об’їзд. Це на 5 кілометрів довше. У Макошиному знаменита колонія, де сидів Юрій Луценко. Туди їздять провідувати своїх.
— Кричуща дорога, — каже Юрій СТАЛЬНИЧЕНКО, в. о. голови Менської міськради. — Обласного значення. Частину дороги, чотири кілометри, відремонтували у 2020 році, іншу частину, вісім кілометрів, залишили. Під час облоги росіяни побили важкою технікою.
— Відписалися, що немає коштів, — коментує відповідь на свій запит Олександр Мисник, у свій час був губернатором області. — Порахували вісім кілометрів дороги, як капремонт. Із бюджету якраз ці гроші на потреби армії і забрали. Але є ще експлуатаційне утримання. І гроші на ямкові ремонти залишили.
Розумію, якщо порвало, затопило трасу Чернігів – Славутич, то це першочергово треба ремонтувати. Але Мена і Макошино також важливі. Найближчої сесії буду знову піднімати це питання. Чи вийде вибити ремонт дороги в цьому році, не знаю, але здаватися не будемо.
— Надсилати запити кожного місяця — це все, що ми можемо зробити, — додав Олег НЕБЕРА, перший заступник Менського міського голови. — І маємо стос відповідей: «Усе включено в план, але по мірі наявності фінансів». Зараз стали писати більш розширені відповіді, посилаючись на постанови Кабміну, згідно яких кошти направлені у військові фонди, і бла-бла-бла. Андрій Ющенко, наш головний архітектор, запити штампує і відповіді складає.
Макошино за населенням — друге після Мени. До нього є об’їзна дорога через Покровське. Там теж ішли колони російської техніки, і її добре побило. Після деокупації служба трошки привела дорогу в порядок. Їздимо в об’їзд. Довше кілометрів на п’ять.
Це ж не тільки ця дорога проблемна. У нас є дороги між селами, жартома називаємо «золотим кільцем» або дорогою життя. Ліски, Осьмаки, поворот на Ушню, Бірківка, Блистова, Семенівка, Стольне... Люди злі. Не розуміють, кому дорога належить, хто її утримує, і всі прокльони йдуть на міську раду.
Джерело: "Вісник Ч", авторка Юлія СЕМЕНЕЦЬ
"Час Чернігівський" писав про таке: