Пивний гігант перемістив виробництво пива “Чернігівське” до Бельгії

05 ТРАВНЯ 2022, 07:45

2118

Найбільший у світі виробник пива AB InBev, власник основних пивних брендів Stella Artois, Jupiler та Leffe (серед інших), здійснив релокацію виробництва пива марки “Чернігівське” до своєї штаб-квартири - бельгійського міста Льовен, що у провінції Фландрія.

Зокрема, у релізі компанії повідомляється, що гігант незабаром представить на бельгійському ринку популярне українське пиво “Чернігівське”, пише популярний бельгійський новинний сайт The Brussel Time.

Весь прибуток від продажу пива буде переданий на благодійність.

Заводи AB InBev в Україні наразі закриті через вторгнення росії в Україну. Тому і перенесли виробництво українського пива на свій завод у Льовені.

Також українська марка пива з’явиться у середині травня на полицях бельгійських супермаркетів Colruyt, Carrefour та Delhaize. А ще це пиво можна буде придбати в певних закладах громадського харчування. Марка “Чернігівське” вже потрапила на полиці супермаркетів у Великобританії.

На банках пива зобразять серце, сповнене любові, в кольорах українського прапора та девіз «Кожен може допомогти забезпечити гуманітарні цілі України».

“Чернігівське” – найпопулярніше пиво в Україні, за версією Ab InBev. Компанія планує пожертвувати щонайменше 5 мільйонів євро від продажу хмільного напою гуманітарним організаціям, які працюють в Україні, таким як Caritas International.

Також компанія здійснили релокацію і працівників з України до Бельгії ще на початку війни.

Схожі новини

Євген готує хот-доги і каву. Юлія годує далекобійників: разом пережили хворобу й окупацію

26 ЖОВТНЯ 2025, 16:47

Хто перший боротися з корупцією в обласній раді?

26 ЖОВТНЯ 2025, 15:06

Вiдео

У 78 років важко, але треба: невтомний Дядя Гриша знову на Чернігівщині

26 ЖОВТНЯ 2025, 12:17

"Пакунок малюка" чи грошові виплати: що обирають мами з Чернігівщини

26 ЖОВТНЯ 2025, 09:30

Удари "шахедів" по Чернігову та Новгороду-Сіверському, обстріли прикордоння: ситуація в області

26 ЖОВТНЯ 2025, 08:21

Потужні вибухи у Чернігові: що відбувається

25 ЖОВТНЯ 2025, 23:27

Чиновницю з Чернігівщини підозрюють у розтраті 2,8 млн грн на ремонті доріг

25 ЖОВТНЯ 2025, 20:13

ТОП-переглядів