Під обстрілом чотири громади Чернігівщини: ситуація на кордоні

26 КВІТНЯ 2024, 08:51

2215

Під обстрілом чотири громади Чернігівщини: ситуація на кордоні

Під обстрілом чотири громади Чернігівщини: ситуація на кордоні

За добу 25 квітня російська армія 10 разів обстріляла територію Чернігівської області. Всього зафіксовано 47 вибухів. Ворог із мінометів та артилерії атакував Новгород-Сіверський, Чернігівський та Корюківський райони. Також запускав некеровані ракети із гелікоптера, використав і безпілотники.

Терористи стріляли у бік сіл Леонівка (двічі), Лубʼяне, Карповичі та Заріччя Семенівської громади, сіл Пльохів та Містки Сновської громади, села Гремʼяч Новгород-Сіверської громади, села Сеньківка Городнянської громади, 

У двох прикордонних селах через обстріл пошкоджені три приватні житлові будинки.

Про втрати серед місцевого населення чи інші пошкодження цивільної інфраструктури інформація не надходила.

По Україні 

Російські окупанти обстрілювали Херсонську область − поцілили житлові квартали, в торговий центр, дитячий садок, сільгосппідприємство, автомобілі та поранили 6 мирних мешканців.

Росіяни тиснуть на всіх напрямках фронту, завдали 4 ракетних та 75 авіаційних ударів, 66 разів били по позиціях українських військ та населених пунктах з РСЗВ; за добу на фронті відбулося 114 бойових зіткнень.

Джерело: Департамент цивільного захисту та оборонної роботи ОВА, Генштаб ЗСУ, Херсонська ОВА

"Час Чернігівський" писав про таке: 

Схожі новини

Дрони палять ліс: «Відновиться. Аби не по людях»

03 ЖОВТНЯ 2025, 20:24

У Чернігівській ОВА пояснили, який стан в енергосистемі і на що варто очікувати

03 ЖОВТНЯ 2025, 19:10

На Чернігівщині чоловік у лісі знайшов 200 грамів пороху - приніс додому

03 ЖОВТНЯ 2025, 17:29

Фото

Затримали торговця зброєю: 137 гранат і тисячі набоїв вилучили на Чернігівщині

03 ЖОВТНЯ 2025, 16:28

Два проміле і без прав: у Чернігові зупинили п’яного 22-річного водія Geely

03 ЖОВТНЯ 2025, 16:16

Фото

З пунктами незламності: як живе Чернігівщина в умовах блекауту

03 ЖОВТНЯ 2025, 16:05

На Чернігівщині судитимуть учасників ОЗГ за незаконну порубку дерев на майже 5,5 млн грн

03 ЖОВТНЯ 2025, 15:25

ТОП-переглядів