Перевізник умовив пенсіонера повернутися за кермо менської маршрутки. У Новгород-Сіверському ходять пішки

11 СІЧНЯ 2024, 16:20

9787

Перевізник умовив пенсіонера повернутися за кермо менської маршрутки. У Новгород-Сіверському ходять пішки

Фото ілюстративне

У Мені в холодну пору пускають маршрутку. Водія, який возив менян, забрали служити в ЗСУ.

Перевізнику вдалося вмовити місцевого водія Анатолія Лихача, — каже Сергій Скороход, керівник відділу економічного
розвитку та інвестицій Менської міської ради. — Раніше вже працював на цьому маршруті, але пішов на пенсію.

- Чим мотивували?

Це робив перевізник. Олександр Кадинський виграв тендер на перевезення, возив менян і минулими роками. Він же виграв тендер у Корюківці.

- Можливо, для зручності треба додати ще одну маршрутку?

Ця, що зараз їздить, має 19 сидячих місць. Два маршрути. По першому п’ять разів на день їздить, по другому - чотири. Поки скарг не було. Їздитиме до початку квітня. Вартість проїзду не піднімали, для населення — п’ять гривень. Ще сім перевізнику компенсуємо з міського бюджету.

У нас ця проблема не вирішена, - додав Віталій Сергієнко, начальник відділу житлово-комунального господарства Новгород-Сіверської міської ради. - За два місяці не знайшлося бажаючих сісти за кермо маршрутки.

Авторка: Юлія Семенець, "Вісник Ч"

"Час Чернігівський" писав про таке:

Схожі новини

Не стало відомої науковиці: її здоровʼя підірвала блокада Чернігова

23 ЧЕРВНЯ 2026, 10:43

"Батя" на щиті: громада прощатиметься з "людиною-легендою" та батьком трьох доньок

23 ЧЕРВНЯ 2026, 09:21

У громаді попередили, що самовільне підвищення плати за проїзд в автобусі перевізником - незаконне

23 ЧЕРВНЯ 2026, 08:44

Росіяни двічі поцілили в енергообʼєкт: дві громади на Чернігівщині без електрики

22 ЧЕРВНЯ 2026, 21:37

Вiдео

В Канаді повірили і оцінили: на Чернігівщині завершують ремонт особливих укриттів

22 ЧЕРВНЯ 2026, 18:58

Чернігівщина у групі ризику: Зеленський поставив Лукашенку ультиматум через ретранслятори

22 ЧЕРВНЯ 2026, 17:28

У селі ремонтують дорогу за кошти аграріїв

22 ЧЕРВНЯ 2026, 16:46

ТОП-переглядів