Патрон може стати героєм повноцінного мультика на М1

17 ЧЕРВНЯ 2022, 18:50

2522

Войовничий песик-рятівник Патрон, символ чернігівських ДСНСників став мультиком. Щоправда, не повнометражним. Уривок аніме з мультяшним псом, який крошить на ковбасу російські міни виклала у своєму ТікТоці піардиректорка телеканалу М1 Анна Фещенко. За лічені дні 12-секундний ролик набрав майже 700 тисяч переглядів. І це при тому, що акаунт Анни не може похвалитися великою кількістю підписників - лише 1542 фоловери.

Коротко про сюжет мульту - Патрон у захисній касці, як антропоморфна тварина, та у іменній військовій розгрузці мужньо бореться із загрозою мінування. Пес, як заправський герой коміксів Марвел, лише порухом лапи керує протипіхотними мінами, а ще - хвацько витанцьовує. І, звісно, робить свої собачі справи на портрет путіна.

8-секундний тізер першої серії за кілька днів набрав аж 684 тис тисячі переглядів у ТікТоці Анни Фещенко.

Розширена версія - до 2 хвилин і 13 секунд - поки має у своєму активі лише 2355 переглядів.

Анна Фещенко анонсувала, що це - лише пробна перша серія. Якщо ж глядачі і користувачі захочуть, аби мультик про героїчного собаку став повноцінним мультсеріалом - оголошений фандрайзинг коштів на проєкт. 

Читати також: Пес Патрон - справжній українець: тепер у нього є вишиванка

Схожі новини

Малину пізніх сортів купують на пастилу

18 ВЕРЕСНЯ 2025, 20:55

Вiдео

Юні важкоатлети з Чернігова здивували результатами на турнірі

18 ВЕРЕСНЯ 2025, 19:39

У полоні схуд на 45 кілограмів

18 ВЕРЕСНЯ 2025, 18:17

Як живе видання «Чернігівщина» після смерті одного з основних донаторів

18 ВЕРЕСНЯ 2025, 17:02

25 рятувальників гасять пожежу на торф'яниках у Чернігівському районі

18 ВЕРЕСНЯ 2025, 16:25

«Люблю твоє пошматоване уламками зброї серце»: росіяни вбили 45-річного рятувальника з Ніжина

18 ВЕРЕСНЯ 2025, 15:38

Загинув солдат із Чернігівщини - родичів у громаді немає

18 ВЕРЕСНЯ 2025, 14:20

ТОП-переглядів