Парламентська ТСК завершує розслідування обставин смерті нардепа Полякова

23 ТРАВНЯ 2023, 10:17

2520

Парламентська ТСК завершує розслідування обставин смерті нардепа Полякова

Антон Поляков

Тимчасова слідча комісія у ВР завершує розслідування обставин вбивства народного депутата Антона Полякова, повідомляє телеграм-канал, присвячений цій справі. Зауважують, що саме правоохоронні органи служили… основною перепоною.

«Ми зробили все, що могли, встановили всі можливі факти та зафіксували кожен доказ. В ході слідства, як би іронічно це не звучало, головною перешкодою стала робота Прокуратури та поліції в перші дні смерті», - пише канал.

Прокуратура блокувала розслідування та визначала всі докази вбивства як "недостатні", поліція – не спромоглася виконати весь необхідний перелік слідчих дій, що мають виконуватися впродовж перших днів розслідування, вважають автори каналу.

Також народна депутатка Анна Скороход на наступній сесії Верховної Ради, яка орієнтовно запланована на кінець травня, виступить щодо звіту парламентської ТСК про розслідування обставин смерті народного депутата України Антона Полякова, інформує УНН із посиланням на парламентарку.

«Я буду виступати по ньому у Верховній Раді. Думаю, що на наступній сесії. Вона планується на кінець травня», - сказала Скороход.

Парламентська ТСК завершує розслідування обставин смерті нардепа Полякова

Анна Скороход

При цьому, звіт ТСК не буде доступний широкому загалу, адже буде засекречений.

«Я думала, що ми його закрили частково, але члени комісії прийняли рішення, щоб ми його повністю робили під грифом секретності», - розповіла Скороход.

Як відомо, нардеп з 206-го округу Антон Поляков раптово помер у ніч на 8 жовтня два роки тому. За цим фактом відкрите провадження за статтею Кримінального кодексу про умисне вбивство з приміткою “природна смерть”. Попередньо чернігівцю стало погано в таксі, його намагалися реанімувати лікарі “швидкої”, але констатували смерть.

За словами водія транспорту, пасажир сів в його машину біля зупинки громадського транспорту у Дніпровському районі Києва, після чого в нього почалася нудота.

За результатами розтину, смерть Полякова настала внаслідок гострої коронарної недостатності, гострої ішемічної хвороби серця. Водночас правоохоронці повідомили, що у крові нардепа був виявлений метадон та димедрол.

"Час Чернігівський" писав про резонансні злочини:

Схожі новини

Гучне затримання посадовців та депутата детективами НАБУ: у матеріалах слідства фігурує військова частина із Чернігівщини

02 СЕРПНЯ 2025, 20:09

Ярослав Попенко, син міської голови Прилук, та торгівля «травкою»

02 СЕРПНЯ 2025, 16:58

У селі на Чернігівщині невідомі влаштували сафарі на лоша

02 СЕРПНЯ 2025, 15:29

Бувало, що з хати на ношах виносити треба: медики йдуть до пацієнтки пішки

02 СЕРПНЯ 2025, 13:27

Чоловік з Чернігівщини продав країну за 500$: скільки дав суд

02 СЕРПНЯ 2025, 12:30

У двох музеях Чернігівщини - нові керівники: хто вони

02 СЕРПНЯ 2025, 11:20

Пішов із життя відомий викладач чернігівського вишу

02 СЕРПНЯ 2025, 09:18

ТОП-переглядів