Окупанти обстріляли Чернігівську область: можливі нові провокації на північних кордонах

02 ТРАВНЯ 2022, 08:18

3884

Окупанти обстріляли Чернігівську область: можливі нові провокації на північних кордонах

Російський "Іскандер"

Російські окупанти знову обстріляли Чернігівську область. Про це повідомляє Генштаб Збройних сил України.

Повідомляється, що 1 травня на Сіверському напрямку противник обстріляв позиції українських військових в районі населеного пункту Сеньківка Чернігівської області.

У прикордонних з Україною районах Брянської області встановлено посилені адміністративно-поліцейський і контррозвідувальний режими. На основних дорогах та поблизу населених пунктів розташовані контрольно-перепускні пости.

Зберігається загроза завдання противником ракетних ударів по об’єктах військової та цивільної інфраструктури з території Республіки Білорусь.

У Генштабі не виключають проведення окупантами демонстраційних дій уздовж кордону. Противник також може відновити обстріли позицій українських військових та інфраструктури в прикордонних районах на цьому напрямку.

Раніше повідомлялось, що Росія розгорнула установки «Іскандер-М» за 60 кілометрів від кордону з Україною.

 

Схожі новини

Стали відомі подробиці викриття підпільного покер-клубу у Чернігові

13 БЕРЕЗНЯ 2026, 10:46

Залишив роботу на залізниці і пішов у тероборону: захисник Чернігова загинув на Луганщині

13 БЕРЕЗНЯ 2026, 09:20

Росіяни ударили по бібліотеці на Чернігівщині: пожежа та руйнування

13 БЕРЕЗНЯ 2026, 08:11

Графіки обмежень електрики по Чернігівщині 13 березня: більше черг без відключень

13 БЕРЕЗНЯ 2026, 01:26

Вискакували через вікно: думають зайнялось через відключення електрики

12 БЕРЕЗНЯ 2026, 22:07

Вiдео

Януковича викликали в районний суд на Чернігівщині: як пройшло засідання

12 БЕРЕЗНЯ 2026, 18:55

Прилетів дрон: військові врятували 14-річного Артема в його день народження

12 БЕРЕЗНЯ 2026, 17:07

ТОП-переглядів