Оформити паспорт: послуга доступна ще в одній громаді Чернігівщини

05 ЛЮТОГО 2024, 09:03

1715

У ЦНАПі Коропської селищної ради віднедавна можна оформити паспорт

У ЦНАПі Коропської селищної ради віднедавна можна оформити паспорт

У ЦНАПі Коропської селищної ради віднедавна можна оформити паспортні документи. Раніше ми повідомляли, що аналогічну послугу можна замовити в Сосниці. У Коропі це стало можливим завдяки проекту «Запровадження нової послуги місцевого Центру надання адміністративних послуг із оформлення та видачі паспортних документів», який реалізувала Громадська організація «Коропщина – спільний дім» у партнерстві з Коропською селищною радою за сприяння Програми розвитку ООН в Україні й за фінансування Європейського Союзу.

Як повідомили у Кропській селищній раді, за кошти ПРООН було придбане обладнання й програмне забезпечення на суму 519 тис грн. Селищна рада закупила обладнання для організації захищених каналів зв’язку та  меблі на загальну суму 214 тис грн.

Тепер для відвідувачів ЦНАПу доступні послуги з оформлення паспорта громадянина України і паспорта для виїзду за кордон.

«Необхідність запровадження такої послуги в ЦНАПі гостро постала в той час, коли Коропський сектор державної міграційної служби призупинив роботу і не працював 5 місяців. Тоді жителям громади доводилось їздити в «паспортний» у Мену. Реалізація цього проекту – гарантія того, що тепер жителі громади завжди зможуть розраховувати на отримання таких послуг вдома», - йдеться у повідомленні Коропської селищної ради. 

Довідково:

Адреса ЦНАПу – смт. Короп, вулиця Кибальчича, 12

Графік прийому громадян: понеділок-п’ятниця з 8:00 до 16:00 (перерва з 13:00 до 14:00). Субота та неділя – вихідні.

Вартість послуг наступна.

Паспорт громадянина України (ID-картка):

  • перше виготовлення – безкоштовно;
  • повторне виготовлення (протягом 20 робочих днів) – 504 грн;
  • протягом 10 робочих днів – 874 грн.

Закордонний паспорт:

  • протягом 20 робочих днів – 856 грн;
  • протягом 7 робочих днів – 1496 грн.

"Час Чернігівський" писав про таке:

Схожі новини

Вкрав мопед щоб пожартувати: отримав три роки умовно

25 ТРАВНЯ 2025, 19:42

Вiдео

У національному парку на Чернігівщині лисиця народила рекордну кількість лисенят

25 ТРАВНЯ 2025, 19:02

Боєприпас прилетів прямо у двір: у прикордонні Чернігівщини вбито місцевого жителя

25 ТРАВНЯ 2025, 17:03

Кинув боєприпас у парк: що відомо про вибух у Ніжині

25 ТРАВНЯ 2025, 15:26

Росіяни розбили школу на Чернігівщині: подробиці та фото

25 ТРАВНЯ 2025, 14:48

Син працівниці "Укрпошти" став військовим у 19 років

25 ТРАВНЯ 2025, 12:48

По Чернігову вночі били балістичними ракетами

25 ТРАВНЯ 2025, 10:11

ТОП-переглядів