Нові факти про «прострочену гуманітарку» в Чернігові

20 ГРУДНЯ 2022, 14:54

20759

Нові факти про «прострочену гуманітарку» в Чернігові

Продукти яку власниця складів видавала за «гуманітарку»

У вересні-жовтні деякі ЗМІ розмістили інформацію про склади з простроченою гуманітаркою в Чернігові. Сьогодні стало відомо фінал цієї історії.

Про наявність таких продуктів розповіла сама ж власниця складів громадянка Вікторія Висовень. Вона ж і означила ті продукти як гуманітарку, не надавши жодних підтверджуючих документів про це. 

Факт не розданої допомоги зацікавив народних обранців. Тож в області минулого тижня працювала Тимчасова слідча комісії Верховної Ради України (скорочено ТСК). На засіданні комісії було заслухано власницю складів, яка загалом повторила раніше сказане.

З нового і переломного – інформація представників Нацполіції.

Виявилося, правоохоронці звернулись до встановлених виробників продукції, яку власниця складів ТОВ «Петрохолод» назвала «гуманітаркою ОВА».

Прийшли відповіді, що виробниками ці продукти як гуманітарна допомога до ОВА та в область не передавались, повідомили правоохоронці на засідання ТСК.

З цього виходить, що продукти, які зберігалися на складі, невідомого походження.  А якщо взяти до уваги коментарі ОВА цим же виданням, що з квітня місяця доступ до всіх приміщень мало керівництво складу, то вектор питань різко змінює адресата.

Розслідування триває. 

"Час Чернігівський" вже писав про аферистів:

Схожі новини

Вiдео

Чернігів без чотирьох маршрутів, «Вчитель року», спортивні здобутки: дайджест новин тижня

16 ЛЮТОГО 2026, 21:44

Вийшов під заставу після підпалу авто у Києві: і повторно зробив це в Чернігові

16 ЛЮТОГО 2026, 19:36

Вiдео

«Вдень - на акумуляторах, ввечері – на генераторі», - прийомна родина завдяки британцям зі світлом

16 ЛЮТОГО 2026, 18:29

Смілянський пояснив, чому на півночі Чернігівщини у поштових відділеннях торгують ковбасою

16 ЛЮТОГО 2026, 17:16

ЗСУ зачистили Прилуки, а за 90 км від чернігівського кордону дрони знеструмили частину Брянщини

16 ЛЮТОГО 2026, 16:08

Кримінальний авторитет, який організував у Ніжині підпільне казино, знову в кайданках — через "хуліганку"

16 ЛЮТОГО 2026, 14:33

Спецпроект

Чотири маршрути у Чернігові залишаться без перевізника: хто винен і що робити?

16 ЛЮТОГО 2026, 13:54

ТОП-переглядів