Ніжинська дзюдоїстка завоювала бронзу молодіжного чемпіонату Європи

01 ЛИСТОПАДА 2022, 16:07

2738

Ніжинська дзюдоїстка завоювала бронзу молодіжного чемпіонату Європи

Наталія Чистякова

Минулими вихідними в боснійському Сараєво закінчилася молодіжна першість Європи з дзюдо серед спортсменів до 23 років.

Свій внесок у скарбничку збірної України зробила і представниця Чернігівщини — чемпіонка Європи серед юніорів Наталія Чистякова.

В індивідуальних змаганнях ніжинка (категорія до 70 кг) впевнено пробилася до півфіналу, де поступилася майбутній чемпіонці з Німеччини Самірі Бок. У поєдинку за бронзу наша спортсменка за менш ніж хвилину здолала опір представниці Польщі Александри Ковалевської, тим самим уперше в кар’єрі здобувши «бронзу» молодіжної першості Європи.

Наталія — вихованка Чернігівської обласної школи вищої спортивної майстерності. Тренує її Сергій Полтавцев.

У змішаному командному турнірі українська збірна посіла п’яте місце.

"Час Чернігівський" писав про перемогу української стрільчні у Вроцлаві: Олена Костевич: «У Вроцлаві нас підтримували і поляки, і українці, і, особливо, чернігівці».

Джерело: Чернігівська ОВА

Схожі новини

На фронті загинув воїн-лісівник із Чернігівщини, який пішов добровольцем у перший день вторгнення

29 СІЧНЯ 2026, 13:04

Жителі громади спробували нажитися на соціальній станції питної води

29 СІЧНЯ 2026, 11:48

«Я кричала від болю»: невідомі отруїли собаку відомої зооволонтерки

29 СІЧНЯ 2026, 10:29

«Герані» й «молнії» по критичній інфраструктурі: росіяни атакували Чернігівщину

29 СІЧНЯ 2026, 09:29

Графіки відключень по Чернігівщині на 29 січня: скільки годин із електрикою?

29 СІЧНЯ 2026, 07:01

Фото

Чернігівщина: збиті шахеди падають у двори

28 СІЧНЯ 2026, 19:39

Вiдео

В селах залишилося по одній людині: що відбувається на чернігівському прикордонні

28 СІЧНЯ 2026, 18:59

ТОП-переглядів