— У тому, що всі водії успішно склали іспит і стали парамедиками, немала заслуга наших інструкторів — Руслана Вершка і Ольги Бордакової, які допомагали відпрацьовувати навички, — наголосив, розповідаючи, як 30 водіїв Корюківської станції екстреної медичної допомоги отримали свідоцтва екстрених медичних техніків (про це ми писали в попередньому номері), завідувач станції Михайло Стецко.
Тепер з інструкторів залишилася тільки Ольга. Руслан віднедавна — медик-доброволець реанімаційної бригади Першого добровольчого мобільного шпиталю ім. Миколи Пирогова (ПДМШ є наймасштабнішим недержавним проєктом із залучення цивільних медиків до надання медичної допомоги в районі бойових дій).
Корюківський фельдшер зараз на Лиманському напрямку. Попри те, що йому всього 22, це вже друга його ротація.
— Я там, де реально потрібен, бо медиків на фронті не вистачає. Ми з колегами надаємо допомогу, рятуємо життя військових і цивільних на прифронтових територіях. Цей досвід стане неоціненним у майбутньому, — коротко пояснює своє рішення.
Добровольці ПДМШ працюють без зарплати — забезпечуються харчуванням, проживанням, амуніцією, ІФАК — тактичними аптечками, що відповідають стандартам НАТО. Зарплата зберігається за основним місцем роботи.
Джерело: ГАРТ, авторка Марія ІСАЧЕНКО. Фото із соцмереж