Найкрасивіша чернігівка світу «Міс Україна Всесвіт» Вікторія Апанасенко тепер не холостячка

02 КВІТНЯ 2023, 15:12

3881

Нещодавно дівчина запостила в інстаграмі, що 23 березня вона вийшла заміж. На фото - переплетені руки пари та букет від відомого дизайнера Мая Маяковського.

Пост за лічені години зібрав безліч лайків та коментарів. Серед вітальників - землячка Вікторії акторка та голос «Мавки» Наталка Денисенко, екс-чернігівець та шоумен Олексій Дівєєв-Церковний, який нині живе у Німеччині, дизайнерка Юлія Магдич, телеведуча Кульбаба Валерія Крук, дизайнерка і творець костюму «Воїн Світла» Леся Патока, і, звичайно, директорка конкурсу «Міс Україна Всесвіт» Ганна Філімонова.

До речі, остання під іншим постом, де красуня на фото позувала з песиком-сапером Патроном, благала потаємну Вікторію показати свого чоловіка.

- Всі хочуть чоловіка побачити, а не цуцика. Не розчаровуй людей.

На що у відповідь сторінка Патрона пожартувала:

- Так це я і є.

Як відомо, 28-річна Вікторія тримає власне особисте життя у секреті. Красуня повідомила, що заручилася на День Святого Валентина.

Тож, у медіа поки тільки гадають, хто ж може бути за обранця найкрасивішій чернігівці?

Найкрасивіша чернігівка світу «Міс Україна Всесвіт» Вікторія Апанасенко тепер не холостячка

Трохи міркувань про це «Час Чернігівський» писав тут.

* * *

Цю публікацію було створено за фінансової підтримки Європейського Союзу в партнерстві з DW Akademie. Вміст публікації є одноосібною відповідальністю "Час Чернігівський" та не обов’язково відображає погляди Європейського Союзу

Схожі новини

Загубила приставку від телевізора: знайшли через Фейсбук

03 ЛИПНЯ 2026, 20:11

Випускний у єдиній школі в громаді: скільки витратили на свято

03 ЛИПНЯ 2026, 18:14

На Чернігівщині вчетверте не можуть закупити шкільні автобуси: натякають на змову виробників

03 ЛИПНЯ 2026, 17:09

ЗСУ спалили ретранслятори Лукашенка в прикордонних регіонах?

03 ЛИПНЯ 2026, 15:53

Не здогадувався, що його «пасуть»: прокурора прослуховували і викрили на хабарі

03 ЛИПНЯ 2026, 15:04

«Руками збираю. Ягода суха, красива»: жінка з Чернігівщини продає чорницю

03 ЛИПНЯ 2026, 13:28

Ексначальник поліції області розповів, як жив у Чернігові: «З дружиною і дитиною постійно ховалися у підвалі»

03 ЛИПНЯ 2026, 12:27

ТОП-переглядів