На скільки чернігівці вже запаслися дровами?

13 СЕРПНЯ 2023, 17:49

1873

По Чернігівській області з початку року реалізували 178,564 кубометрів дров на 51 млн 903 тис грн, інформують у Північному лісовому офісі.

Загалом, з початку року ДП "Ліси України" вже продали майже 4 млн м3 дров, з яких понад 1,6 млн м3 — населенню.

Найбільше дров купують дизелі Закарпаття, Житомирської та Черкаської областей.

«Плануємо до кінця року заготовити ще 3,2 млн м3 дровʼяної деревини та значно збільшити обсяг дров на складах (наразі 347 тис м3). Це приблизно відповідає рівню заготівлі та реалізації минулого року. За потреби можемо забезпечити і ще більші обсяги, але план по заготівлі визначається попитом», - коментує очільник підприємства Юрій Болоховець.

Він додає, що останнім часом українці почали купувати дрова дещо активніше, проте ажіотажу на ринку немає. Скоріше навпаки. До рекордних продажів минулої осені ще далеко.

Попередження енергетиків про те, що наступна зима може бути не менш складною і треба готуватися, сприймаються не всіма.

«Саме тому черговий раз звертаюся до всіх — не зволікайте, робіть запаси на зиму вже зараз. Поки немає черг і ажіотажу та можна у найближчому до вас лісництві обрати як деревину хвойних, так і твердолистяних порід», - резюмує Болоховець.

"Час Чернігівський" писав про таке: 

Схожі новини

Удари по прикордонному місту на Чернігівщині: лікарня та будинки

01 СІЧНЯ 2026, 22:37

Прилітало і під час прийому: щодня у прикордонне село приїздить медсестра

01 СІЧНЯ 2026, 19:54

Комендантська година на Чернігівщині діятиме і далі

01 СІЧНЯ 2026, 18:20

Нові "швидкі", дороговартісний МРТ і доплати лікарям: чим відзначилася медична галузь Чернігівщини в 2025 році

01 СІЧНЯ 2026, 17:29

Президент відзначив орденами двох волонтерів із Чернігівщини

01 СІЧНЯ 2026, 16:33

Прокурор вимагав 15 років: чому виправдали чоловіка, якого судили за держзраду

01 СІЧНЯ 2026, 15:31

Селищна рада купила 307 солодких наборів за бюджетні кошти: для кого

01 СІЧНЯ 2026, 14:01

ТОП-переглядів