На Чернігівщині затримали чоловіка за збут наркотиків: загрожує до 10 років в’язниці

27 СЕРПНЯ 2025, 11:38

1718

Чепурний Арсен

На Чернігівщині затримали чоловіка за збут наркотиків: загрожує до 10 років в’язниці

На Чернігівщині затримали чоловіка за збут наркотиків: загрожує до 10 років в’язниці

Оперативники Ніжинського районного управління поліції задокументували декілька фактів збуту наркотичних засобів, до яких причетний мешканець одного із сіл Ніжинського району. Зловмисника затримали, йому загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Про це повідомляє Відділ комунікації поліції Чернігівської області.

Поліцейські встановили, що 44-річний чоловік займався незаконним розповсюдженням наркотичних засобів. У рамках кримінального провадження поліцейські провели комплекс оперативних заходів і зафіксували факти збуту канабісу.

У помешканні зловмисника слідчі Ніжинського райуправління провели санкціонований обшук, в  ході проведення якого було виявлено та вилучено речові докази, які підтверджують його причетність до злочинної діяльності. Вилучені матеріали направлені на експертне дослідження.

Зловмисника затримано в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України та поміщено до ізолятора тимчасового тримання.

Слідчі Ніжинського районного управління поліції під процесуальним керівництвом Ніжинської окружної прокуратури розслідують провадження за ч. 2 ст. 307 Кримінального кодексу України (незаконний збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів).

Досудове розслідування триває.

"Час Чернігівський" писав про таке: Поліція викрила корюківця на вирощуванні конопель і зберіганні боєприпасів

Схожі новини

Чи діє на Чернігівщині великоднє перемирʼя: ситуація у прикордонні

12 КВІТНЯ 2026, 10:33

Взяли під опіку трьох онучок: донька померла в Німеччині під час операції

12 КВІТНЯ 2026, 10:24

Весняна повінь на Чернігівщині тільки починається: чекають російську воду

12 КВІТНЯ 2026, 08:04

Поїли молоді сосни: як лісові тварини пережили зиму

11 КВІТНЯ 2026, 20:56

Із російського полону повернули шістьох жителів Чернігівщини: хто вони

11 КВІТНЯ 2026, 17:25

Тіло рибалки спливло через три місяці

11 КВІТНЯ 2026, 17:06

Вiдео

Лорд з Британії розважав чернігівських дітей, отримав паску і оголосив про новий конкурс

11 КВІТНЯ 2026, 14:29

ТОП-переглядів