На Чернігівщині заарештували 50 цистерн із білоруським паливом

02 ТРАВНЯ 2022, 13:27

3302

50 цистерн із майже 3 тис. тоннами білоруського дизельного палива арештовано на Чернігівщині. Продукція начебто призначалась нафтокомпаніям, які входять до сфери впливу Медведчука. Про це повідомляє пресслужба Державного бюро розслідувань.

Після звільнення Чернігівщини від російських загарбників, слідчі ДБР ініціювали клопотання до Печерського районного суду про арешт виявленого майна. Наразі ДБР вживаються заходи з передачі вилученого Агентству з розшуку та менеджменту активів, а надалі – Збройним силам України.

«Деякі з цистерн після вдалих бойових дій ЗСУ дещо пошкоджені, але після висновків експертизи та ремонту теж підуть на потреби держави», – йдеться у повідомленні.

На Чернігівщині заарештували 50 цистерн із білоруським паливом

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 437 КК України - планування, підготовка або розв'язування агресивної війни чи воєнного конфлікту, а також участь у змові, що спрямована на вчинення таких дій.

На Чернігівщині заарештували 50 цистерн із білоруським паливом

 

Схожі новини

На Чернігівщині працюють індуси: де, що роблять і яка зарплата

15 СЕРПНЯ 2026, 18:55

Чоловік розповів де краще шукати лисички

15 СЕРПНЯ 2026, 15:45

Ольга Герасим'юк хоче зберегти сільську школу-пам'ятку на Чернігівщині

15 СЕРПНЯ 2026, 13:45

«Поверніть рештки мамі Ірині». На Чернігівщині підхоронили останки захисника Дмитра Солохи

15 СЕРПНЯ 2026, 11:36

Вісімнадцять чоловіків незаконно забронювали на фермі: вирок бухгалтерці

15 СЕРПНЯ 2026, 09:49

Пряма мова

Воєнний оглядач розповів про нову російську зброю

15 СЕРПНЯ 2026, 08:17

Вiдео

"Код 990": що приховує найдавніша святиня Чернігова?

14 СЕРПНЯ 2026, 20:06

ТОП-переглядів