На Чернігівщині викрито рибалку-браконьєра: у порушника вилучили вісім сіток

13 ГРУДНЯ 2024, 11:05

3222

Чепурний Арсен

На Чернігівщині викрито рибалку-браконьєра: у порушника вилучили вісім сіток

На Чернігівщині викрито рибалку-браконьєра: у порушника вилучили вісім сіток

12 грудня 2024 року Чернігівським рибоохоронним патрулем під час спільного рейду з працівниками Сектору водної поліції ГУНП у Чернігівській області було виявлено серйозне порушення Правил рибальства на водоймах Корюківського району.

Про це повідомляє Чернігівський рибоохоронний патруль.

На озері поблизу села Бутівка Сосницької громади правоохоронці виявили місцевого мешканця, який займався незаконним виловом риби за допомогою восьми заборонених знарядь лову, зокрема трьох поріжних сіток та п’яти простих сіток. У результаті незаконного рибальства порушник виловив 46 екземплярів риби, серед яких: 33 карася сріблястого, 6 щук, 5 пліток, а також по одному екземпляру окуня та лина. Загальна сума збитків, завданих рибному господарству України, склала 85 561 гривню.

На місце події була викликана слідчо-оперативна група Корюківського районного відділу поліції ГУНП у Чернігівській області. Відомості про правопорушення внесено до єдиного реєстру досудових розслідувань.

На порушника складено адміністративний протокол за частиною 4 статті 85 Кодексу України про адміністративні правопорушення (КУпАП). Матеріали справи будуть направлені до Сосницького районного суду для винесення рішення про притягнення винного до відповідальності. У правопорушника вилучено заборонені знаряддя лову та незаконно виловлені водні біоресурси.

"Час Чернігівський" писав про таке: Чернігівські рибалки завдали збитків на понад 100 тисяч гривень: порушників затримано

Схожі новини

Дрони палять ліс: «Відновиться. Аби не по людях»

03 ЖОВТНЯ 2025, 20:24

У Чернігівській ОВА пояснили, який стан в енергосистемі і на що варто очікувати

03 ЖОВТНЯ 2025, 19:10

На Чернігівщині чоловік у лісі знайшов 200 грамів пороху - приніс додому

03 ЖОВТНЯ 2025, 17:29

Фото

Затримали торговця зброєю: 137 гранат і тисячі набоїв вилучили на Чернігівщині

03 ЖОВТНЯ 2025, 16:28

Два проміле і без прав: у Чернігові зупинили п’яного 22-річного водія Geely

03 ЖОВТНЯ 2025, 16:16

Фото

З пунктами незламності: як живе Чернігівщина в умовах блекауту

03 ЖОВТНЯ 2025, 16:05

На Чернігівщині судитимуть учасників ОЗГ за незаконну порубку дерев на майже 5,5 млн грн

03 ЖОВТНЯ 2025, 15:25

ТОП-переглядів