На Чернігівщині викрито перших порушників весняно-літньої заборони на вилов риби

05 КВІТНЯ 2023, 09:16

1960

На Чернігівщині викрито перших порушників весняно-літньої заборони на вилов риби

Фото Чернігівського рибоохоронного патруля

Учора, 4 квітня,  Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході спільного рибоохоронного рейду разом з представниками Сектору водної поліції ГУНП області та прикордонного загону на водоймах Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.

На озері поблизу села Пустинки Михайло-Коцюбинської громади двоє порушників виловлювали рибу з човна за допомогою забороненого знаряддя лову - сітки поріжної. У період нерестової заборони, в протизаконний спосіб, браконьєри добули майже 14 кг риби: плоскирка – 32 шт. та лящ – 3 шт.. Збитки, завдані рибному господарству України, склали 54995 грн. Порушниками виявилися мешканці Чернігова та Славутича.

На місце інциденту була викликана слідчо-оперативна група ГУНП у Чернігівській області. Нацполіцією відомості про вчинене правопорушення внесені до єдиного реєстру досудових розслідувань.

На порушників складено адміністративний протокол за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Матеріали справ будуть направлені до Чернігівського районного суду для винесення рішення про притягнення винних осіб до відповідальності. Водні біоресурси, заборонене знаряддя лову та човен вилучено.

"Час Чернігівський" писав про  браконьєрів: 

Джерело: Чернігівський рибоохоронний патруль

Схожі новини

«Ти що зробила?»  сказав чоловік і помер після сварки за чаркою

21 СІЧНЯ 2026, 19:47

Хворих на грип та ГРВІ на Чернігівщині все більше: чи є загроза епідемії?

21 СІЧНЯ 2026, 18:16

Фото

Безпритульним тваринам пережити морози допомагають… поліціянти

21 СІЧНЯ 2026, 17:16

Як переживає екстремальні морози один із найпівнічніших зоопарків України

21 СІЧНЯ 2026, 16:08

У Чернігові затримали агента ФСБ, який підпалив вежу мобільного звʼязку

21 СІЧНЯ 2026, 15:35

Є значні руйнування: російський дрон атакував центр прикордонного міста

21 СІЧНЯ 2026, 14:48

На Чернігівщині майже немає боргів по зарплаті

21 СІЧНЯ 2026, 14:26

ТОП-переглядів