На Чернігівщині син побив власного батька - ділили паї

28 СІЧНЯ 2025, 12:44

1034

Чепурний Арсен

На Чернігівщині син побив власного батька - ділили паї

На Чернігівщині син побив власного батька - ділили паї

Поліцейські Чернігівського райуправління поліції затримали 59-річного чоловіка, який під час сімейної сварки наніс тяжкі тілесні ушкодження своєму батькові. Фігуранту оголошено про підозру. 

Про це повідомляє Відділ комунікації поліції Чернігівської області.

Ввечері 26 січня до поліції надійшло повідомлення про те, що в одному з сіл Михайло-Коцюбинської громади 82-річний пенсіонер отримав тяжкі тілесні ушкодження.

На місце події одразу виїхала слідчо-оперативна група та оперативники відділу кримінальної поліції Чернігівського районного управління поліції. В ході проведення першочергових заходів правоохоронці встановили, що між потерпілим та його сином стався конфлікт з приводу розподілу паїв. В ході суперечки син почав бити батька, якого в подальшому з травмами голови госпіталізували до лікарні.

Зловмисника поліцейські затримали у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України та помістили до ізолятору тимчасового тримання.

Слідчий поліції під процесуальним керівництвом Чернігівської окружної прокуратури оголосив фігуранту про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 121 Кримінального кодексу України (умисне тяжке тілесне ушкодження). Згідно з санкцією статті, зловмисникові загрожує до 8 років позбавлення волі. Досудове розслідування триває.

"Час Чернігівський" писав про таке: Катерину Лисенко ледь не вбив сусід

 

 

Схожі новини

Під вогнем ворога 16 населених пунктів у прикордонні: ситуація на Чернігівщині на ранок 20 червня

20 ЧЕРВНЯ 2025, 07:58

Вiдео

На лікування онкохворих дітей: відомі спортсмени долучилися до збору коштів

19 ЧЕРВНЯ 2025, 21:30

Юнак на псевдо «Шут» іздив "жигулями" та знімав військових на телефон

19 ЧЕРВНЯ 2025, 19:30

Які параметри важливі під час вибору пральної машини

19 ЧЕРВНЯ 2025, 18:33

Вiдео

Національний мультипредметний тест-2025: що думають вчителі з Чернігова?

19 ЧЕРВНЯ 2025, 18:17

У громаді на Чернігівщині працює новий хірург - із Херсонщини

19 ЧЕРВНЯ 2025, 17:25

Чоловік попросився з тюрми на фронт: загинув, захищаючи Сумщину. У громадах - втрати

19 ЧЕРВНЯ 2025, 16:04

ТОП-переглядів