На Чернігівщині притягнули до відповідальності чоловіка, який запускав салюти вночі

05 СЕРПНЯ 2025, 13:40

3574

Чепурний Арсен

На Чернігівщині притягнули до відповідальності чоловіка, який запускав салюти вночі

На Чернігівщині притягнули до відповідальності чоловіка, який запускав салюти вночі

У ніч на 5 серпня в одному з мікрорайонів Прилук місцеві мешканці стали свідками запуску феєрверків, що порушили спокій у нічний час. Про інцидент одразу повідомили на лінію «102».

На місце події виїхали екіпаж групи реагування патрульної поліції та слідчо-оперативна група Прилуцького районного відділу поліції. Правоохоронці опитали заявника та очевидців, які підтвердили, що чули звуки, схожі на вибухи. Було встановлено ймовірне місце запуску піротехніки.

Завдяки оперативним діям співробітників відділу кримінальної поліції вдалося швидко встановити особу порушника. Ним виявився 46-річний місцевий житель.

На чоловіка склали адміністративний протокол за частиною 1 статті 182 Кодексу України про адміністративні правопорушення — порушення тиші в населених пунктах і громадських місцях.

Джерело: Поліція Прилуцького району

"Час Чернігівський" писав про таке: Відсвяткував день народження: у Чернігові під час повітряної тривоги хуліган запускав салюти

Схожі новини

У компанії АТБ-маркет пояснили, що сталось у їх магазині в Чернігові

22 БЕРЕЗНЯ 2026, 22:11

Вiдео

Будівництво їдальні: на Чернігівщині чиновники віддали родичам мільйони державних коштів

22 БЕРЕЗНЯ 2026, 20:20

Переганяв російський трофейний танк. Воював на Донеччині. У громадах втрати

22 БЕРЕЗНЯ 2026, 18:45

У Чернігові посеред міста впав безпілотник

22 БЕРЕЗНЯ 2026, 15:18

У Чернігові в АТБ пролунав вибух: є постраждалі

22 БЕРЕЗНЯ 2026, 14:24

«Феї чистоти»: хто і як сортує сміття у громаді Чернігівщині, скільки заробляють на цьому

22 БЕРЕЗНЯ 2026, 12:43

Вкусив: військовий тричі ударив ножем пса Умку

22 БЕРЕЗНЯ 2026, 11:20

ТОП-переглядів