На Чернігівщині повернули заборону продавати алкоголь

03 ТРАВНЯ 2022, 09:03

19212

В'ячеслав Чаус

Про поновлення заборони на продаж алкоголю повідомив начальник Чернігівської обласної військової адміністрації В'ячеслав Чаус у ранковому зверненні.

"Ми повертаємо заборону торгівлі алкогольними напоями на території Чернігівської області",  - сказав Чаус.

За його словами, він зробив вибір між безпекою мешканців області та надходженнями частини акцизного податку у місцеві бюджети, що формується за рахунок продажів алкоголю.

"Вчора ми проаналізували динаміку та характер злочинів за останні два тижні і, ви знаєте, якщо на ваги на одну чашу покласти безпеку мешканців Чернігівщини, а на іншу акциз у місцеві бюджети, я зроблю вибір на користь мешканців Чернігівщини... Відповідне розпорядження (про заборону продажів алкоголю - ред.) підписане",  - повідомив голова ОВА.

Як уточнили у Чернігівській ОВА, заборона діятиме з 4 травня. 

Схожі новини

Вискочили за кілька хвилин до прильоту: на будинок упав "шахед"

08 ГРУДНЯ 2025, 18:46

Фото

У Чернігові завершили першочергові роботи після удару БпЛА: що зробили?

08 ГРУДНЯ 2025, 17:30

На Чернігівщині палає лісництво після атаки FPV-дронів

08 ГРУДНЯ 2025, 17:04

Мед, імбир і сучасні технології: як подружжя чернігівців готує екопряники

08 ГРУДНЯ 2025, 16:30

В Інституті масової інформації буде новий представник по Чернігівщині: чому колишній фахівець іде з посади

08 ГРУДНЯ 2025, 15:21

Уночі російський дрон поцілив у житло відомої чернігівської волонтерки

08 ГРУДНЯ 2025, 13:33

Фото

"278 дронів, на щастя, не влучили по цілях": що відомо про збиті БпЛА на Чернігівщині

08 ГРУДНЯ 2025, 11:55

ТОП-переглядів