На Чернігівщині браконьєр виловив 10 кілограм риби – збитки склали майже 50 тисяч гривень

14 ТРАВНЯ 2023, 11:27

1437

На Чернігівщині браконьєр виловив 10 кілограм риби – збитки склали майже 50 тисяч гривень

Фото Чернігівського рибоохоронного патруля

Учора, 13 травня, Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході спільного рибоохоронного рейду разом з представниками Сектору водної поліції ГУНП області на водоймі Корюківського району викрито грубе порушення Правил рибальства.

На річці Десна, поблизу села Мале Устя Сосницької громади, викрито порушника, який в період нересту в протизаконний спосіб - за допомогою гумового човна та 2 поріжних сіток виловив майже 10 кг риби. Збитки, завдані рибному господарству України, склали 49419 грн. Браконьєром виявився житель селища Сосниця.

На місце інциденту була викликана слідчо-оперативна група ГУНП у Чернігівській області. Нацполіцією відомості про вчинене правопорушення внесені до єдиного реєстру досудових розслідувань.

На порушника складено адміністративний протокол. Матеріали справ будуть направлені до Сосницького районного суду для винесення рішення про притягнення винної особи до відповідальності. Водні біоресурси, заборонені знаряддя лову та гумовий човен вилучено.

"Час Чернігівський" писав про  браконьєрів: 

Джерело: Чернігівський рибоохоронний патруль

Схожі новини

Олігофренія чи алкоголізм? На Чернігівщині чоловіка засудили за неявку до ТЦК

22 ЛЮТОГО 2025, 19:37

Вiдео

«Чернігівводоканал» засекретив інформацію про кошти, які витратив на піар

22 ЛЮТОГО 2025, 17:44

Пацієнтка з Чернігівщини: «Прищик був невеличкий. Виріс. Став пухлиною»

22 ЛЮТОГО 2025, 15:18

Шукають свідків: у дитячому кафе обмалювали стіни, розбили два унітази, люстри та сигналізацію

22 ЛЮТОГО 2025, 14:42

Над Чернігівщиною збивали "шахеди": статистика за добу

22 ЛЮТОГО 2025, 11:17

Син вбив матір і пішов до церкви

22 ЛЮТОГО 2025, 10:24

Який підхід допоможе учням швидше освоїти математику в школі?

22 ЛЮТОГО 2025, 10:18

ТОП-переглядів