Можна передплатити пресу за програмою «Зимова єПідтримка»

11 ГРУДНЯ 2024, 10:29

994

Василенко Соломія

Можна передплатити пресу за програмою «Зимова єПідтримка»

Фото ілюстративне

З грудня 2024 року є можливість використати 1000 гривень державної допомоги за програмою «Зимова єПідтримка» для передплати вітчизняних газет та журналів. «Укрпошта» спільно з Національною спілкою журналістів України вітають урядове рішення щодо включення преси до переліку послуг програми та закликають громадян підтримати українські друковані медіа.

— Передплатити улюблені друковані видання через «Укрпошту» за програмою «Зимова єПідтримка» — це просто, зручно і корисно. Ви отримуєте доступ до актуальних новин і культурних подій, водночас підтримуючи українське слово. А ми доставимо ваші газети чи журнали туди, де ви є — у великі міста, маленькі села, безпечні райони чи навіть на лінію фронту. Адже «Укрпошта» завжди поруч, у кожному населеному пункті нашої країни, — зазначає Ігор СМІЛЯНСЬКИЙ, генеральний директор «Укрпошти».

Оформити передплату можна в будь-якому відділенні «Укрпошти», повідомивши оператора про бажання використати кошти «єПідтримки». Доступні варіанти передплати — від одного місяця до року, з початком доставки від січня 2025 року. Важливо, що послуга доступна на всій території України, включно з прифронтовими територіями.

Довідково:

— Отримати «єПідтримку» можна через застосунок «Дія» або у відділеннях «Укрпошти»;

— Окрім передплати преси, кошти можна використати на оплату комунальних послуг, придбання ліків, продуктів харчування та інших товарів українського виробництва;

— Соціальна програма «Зимова єПідтримка» ініційована президентом Володимиром Зеленським і діє з грудня 2024 року.

Джерело: "Вісник Ч"

"Час Чернігівський" писав про таке:

Ще більше цікавої інформації читайте та дивіться на цифрових майданчиках "Вісника Ч":

Схожі новини

Вiдео

Родини з Дніпропетровщини рятують школу на Чернігівщині

21 СЕРПНЯ 2025, 19:53

Вiдео

Остаточне рішення за військовими: в області обговорюють запуск нової системи тривог

21 СЕРПНЯ 2025, 19:46

Вiдео

У Чернігові судять очільника ТЦК: видав чиновнику фіктивну довідку учасника бойових дій

21 СЕРПНЯ 2025, 18:22

Безпілотник влучив у двір - поранені двоє жінок. Що відомо про їхній стан

21 СЕРПНЯ 2025, 17:30

Фото

У громаді благодійники відремонтували укриття в гімназії

21 СЕРПНЯ 2025, 17:16

Кліпи з воєнними кадрами з Чернігова зібрали мільйони переглядів

21 СЕРПНЯ 2025, 16:07

Брижинський: 14 захисників отримають гроші на купівлю житла

21 СЕРПНЯ 2025, 15:03

ТОП-переглядів