Міський голова з Чернігівщини отримав 112 тис грн зарплати за місяць

03 КВІТНЯ 2024, 13:13

5808

Що цікавого у декларації Олександра Медведьова

Що цікавого у декларації Олександра Медведьова

Міський голова Олександр Медведьов оприлюднив декларацію про доходи за 2023 рік.

У декларації за 2023 рік Медведьов вказав, що заробітна плата, отримана за основним місцем роботи у міській раді, за рік склала понад 681 тис грн з урахуванням податків.

"Якщо вирахувати з цієї суми податки, одноразову допомогу на оздоровлення, та відпускні за січень 2024 року, які були нараховані й виплачені у грудні, то в середньому зарплата голови громади "на руки" становила близько 40 тисяч щомісячно. У порівнянні з мінімальною заплатою то це може й багато. А в порівнянні із зарплатою інших посадових осіб його рівня, то вона практично однакова у всіх", - пишуть на сторінці Сновської міськради. 

Була оприлюднена інформація про місячну зарплату у 112 тисяч гривень. Така виплата була у грудні. 

"В цю суму увійшли три нарахування: зарплата за грудень 2023, відпускні за січень 2024 та одноразова матеріальна допомога на оздоровлення, яку отримали всі працівники установ, що фінансуються з бюджету громади", - коментують у міськраді.

Олександр Медведьов

Олександр Медведьов

Ще у власності міського голови є автомобіль ЗАЗ «DAEWOO» 2003 р.в., земельна ділянка на території Загребельної Слободи, однокімнатна квартира у Сновську та 20% права власності на ще одну квартиру у місті. Пенсії за 2023 рік міський голова задекларував 84 443 грн.

Джерело: Сновська міськрада 

"Час Чернігівський" писав про таке: 

Схожі новини

Про головне

Епопея з 19 школою завершилась, нагорода від Президента, команда з ампфутболу: дайджест новин тижня

30 ЧЕРВНЯ 2025, 20:26

60 млн грн держсубвенції на модернізацію харчоблоків: які школи Чернігівщини отримають кошти

30 ЧЕРВНЯ 2025, 17:32

25-річна жінка народила дівчинку по дорозі до пологового

30 ЧЕРВНЯ 2025, 16:31

Лісівників із Сумщини можуть перемістити на Чернігівщину

30 ЧЕРВНЯ 2025, 15:21

П'яні за кермом: у Чернігові сталося дві ДТП протягом години

30 ЧЕРВНЯ 2025, 13:48

Військовий аналітик: «Дуже зарано сурмити про "повну зупинку" російського наступу на Сумському напрямку»

30 ЧЕРВНЯ 2025, 13:40

На сході країни загинув 31-річний захисник із прикордонної громади Чернігівщини

30 ЧЕРВНЯ 2025, 12:14

ТОП-переглядів