Львівська баптистська церква організувала у Мені літній табір для дітей

28 ЛИПНЯ 2022, 12:57

1249

Львівська баптистська церква організувала у Мені літній табір для дітей

Фото: Менська міська рада

Менські школярі упродовж двох тижнів розважаються у літньому таборі. Для них проводять ігри, класи рукоділля, спілкування у малих групах, конкурси та безліч інших цікавинок. Як повідомляється на сайті Менської міської ради, організувала такі активності Львівська центральна баптистська церква у співпраці з місцевою владою.

Тенісний стіл, батути, спортивні секції, куточки майстерності – є все для планування цікавого дозвілля. За словами одного з організаторів табору, служителя церкви Давида Карча, основною метою такої ініціативи є підтримка дітей та молоді з територій, які були в окупації.

"Подібні продумані й розроблені досвідченими організаторами та волонтерами спільності базуються на культурно-просвітницькій, духовній програмі й направлені на відновлення, психологічну адаптацію дітлахів та підлітків. І хоча б частково, наскільки це можливо в реаліях воєнного стану, занурює школярів у безтурботне дитинство й дарує радість", – йдеться у повідомленні.

Організатори табору також подбали про безпеку дітей: у разі повітряної тривоги дітлахів переміщатимуть у безпечне укриття й забезпечать доступ до медичної допомоги.

Читати також: Діти з Чернігівщини оздоровлюються на Закарпатті

Схожі новини

Фото

Лісівники здають в оренду виробничий комплекс через аукціон

02 КВІТНЯ 2025, 12:03

Нетверезий за кермом: у Чернігові водій Ford Ranger влетів у паркан

02 КВІТНЯ 2025, 11:17

Фото

"У хаті стало світліше та тепліше": як перезимувала в новій оселі переселенка з прикордоння

02 КВІТНЯ 2025, 10:59

Пожежа в Чернігові: у підвалі багатоповерхівки горів електроскутер

02 КВІТНЯ 2025, 09:25

Генштаб ЗСУ: неподалік Чернігівщини ліквідували від 15 до 40 окупантів

02 КВІТНЯ 2025, 09:24

Олена та Сосо на хуторі купили п’ять хат. Відбивають від вовків господарство. Читайте у "Віснику"

02 КВІТНЯ 2025, 08:33

Обстріл прикордоння та друга доба без тривог: ситуація на Чернігівщині на ранок 2 квітня

02 КВІТНЯ 2025, 07:54

ТОП-переглядів